Trpím hraniční poruchou a tajím to

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 20:42
Trpím hraniční poruchou a tajim to

Zdravím,

Před týdnem jsem zjistila, že trpím hraniční poruchou osobnosti a nedokázala to říct manželovi.

V současné době jsem v takové fázi, že jsem od něj utekla, kvůli jednomu napadení a pocitu, že jsme spíš jen spolubydlící.

Od té doby jsme se asi 2× viděli, bavili se, ale chtěla mu to několikrát rict, ale nedokázala to. Chceme se k sobě vrátit, zítra se mám nastěhovat zpět, ale nevím, jak mu to sdělit. Protože ho miluji, on mě také, spoustu věcí jsme si vyrikali, ale bojím se asi jeho reakce anebo to, aby mi to vůbec věřil, že se nejedná o výmluvu, proč se nevrátít.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Drovers
Ukecaná baba ;) 1488 příspěvků 01.11.18 20:47

Ukázat černé na bílém, máš zprávu od psychiatra, ne? Nebude mít důvod nevěřit.

jasnahvezda
Kecalka 101 příspěvků 01.11.18 20:49

Tak mu to napiš :) Aspoň nebudeš muset být u jeho reakce a kdyby byla blbá, tak mu dáš čas vychladnout. I když za sebe si myslím, že to není o.ka, že se bojíš mu něco takového říct. Nejste rovnocení partneři.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 20:49
@Drovers píše:
Ukázat černé na bílém, máš zprávu od psychiatra, ne? Nebude mít důvod nevěřit.

To je právě ten problém. Já jsem ji asi někam založila a kvůli práci se k ní nedostanu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 20:51
@jasnahvezda píše:
Tak mu to napiš :) Aspoň nebudeš muset být u jeho reakce a kdyby byla blbá, tak mu dáš čas vychladnout. I když za sebe si myslím, že to není o.ka, že se bojíš mu něco takového říct. Nejste rovnocení partneři.

Je to cholerik, bojím se, že na mě počká před prací nebo u našich. Dělám na recepci, nemůžu se tu zamknout. A jsem tu z90%času sama.

Zwetta
Kecalka 433 příspěvků 6 inzerátů 01.11.18 20:59

No k takovému, z kterého máš očividně strach, bych se vracela.. :roll: :zed: To ti na psychice moc nepřidá, ale to časem nejspíš zjistíš sama…

jasnahvezda
Kecalka 101 příspěvků 01.11.18 21:00

A fakt s ním chceš být?Cholerik a tvoje nemoc..jde to vůbec dohromady?

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 01.11.18 21:14
@Anonymní píše:
Je to cholerik, bojím se, že na mě počká před prací nebo u našich. Dělám na recepci, nemůžu se tu zamknout. A jsem tu z90%času sama.

Proč se k němu chceš vracet, když se ho evidentně bojíš? 8o Ještě pokud tě už napadl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 21:19
@pikola píše:
Proč se k němu chceš vracet, když se ho evidentně bojíš? 8o Ještě pokud tě už napadl.

Protože ho miluji a zároveň se mu bojím říct, že je konec.

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 01.11.18 21:21
@Anonymní píše:
Protože ho miluji a zároveň se mu bojím říct, že je konec.

A co teda chceš? Snad by bylo vhodné mu říct i svém stavu, nevím kde teď bydlíš a jak dlouho jsi pryč, ale nemusíš přece tak honem teď hned zpátky. Hlavně pokud se ti nechce. Pokud chceš rozvod nebo rozchod tak mu neslibuj hned návrat :nevim:
Zkus dělat co chceš ty a ne co chce od tebe on

Příspěvek upraven 01.11.18 v 21:23

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 21:23
@pikola píše:
A co teda chceš? Snad by bylo vhodné mu říct i svém stavu, nevím kde teď bydlíš a jak dlouho jsi pryč, ale nemusíš přece tak honem teď hned zpátky. Hlavně pokud se ti nechce. Pokud chceš rozvod nebo rozchod tak mu neslibuj hned návrat :nevim:

Problém je, že jsem chtěla, ale když s ním mluvím, tak je veškerá odvaha pryč. 7

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 01.11.18 21:25
@Anonymní píše:
Problém je, že jsem chtěla, ale když s ním mluvím, tak je veškerá odvaha pryč. 7

Tak si vem víc času.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 21:26
@pikola píše:
Tak si vem víc času.

On mě nutí se rozhodnu hned. Jinak je naštvaný, vše mi vyčítá. Prý nechce ztrácet čas. Jinak jsem ho jen využívala, jsem nejhorší na světě. Nikomu už nebude tak věřit.

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 01.11.18 21:28
@Anonymní píše:
On mě nutí se rozhodnu hned. Jinak je naštvaný, vše mi vyčítá. Prý nechce ztrácet čas. Jinak jsem ho jen využívala, jsem nejhorší na světě. Nikomu už nebude tak věřit.

To je ale jeho problém. Pokud on napadl on tebe, tak ty jsi ten kdo určuje pravidla. On tě taky koukám dost manipuluje a vydírá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 21:33
@pikola píše:
To je ale jeho problém. Pokud on napadl on tebe, tak ty jsi ten kdo určuje pravidla. On tě taky koukám dost manipuluje a vydírá.

To ano, ale já toho nejsem schopna.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >