Trpytiva pena do koupele - zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teressska
Stálice 78 příspěvků 04.01.17 13:57
Trpytiva pena do koupele - zánět?

Ahoj, rada bych znala vas nazor :)
Velice casto trpim na mykozy a zanety spodku :oops: Dostala jsem k Vánocům moc hezkou penu do koupele. Takova perletova, trpytkata.. No, jenze jak jsem na to tak koukala a zkousela na ruce, tak i po oplachnuti ruky vodou trochu trpytek zustane. A me samozrejme jde o to, jestli mate nektera zkusenost s tim, ze by se mohl dostat zanet i z tohohle. Z peny do koupele, z tech trpytek.. Ci jestli myslíte, ze je dobry napad to vubec riskovat? Diky a mejte krasny rok 2017 :mavam:

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10959 příspěvků 04.01.17 14:00

Zánět může být i jen z pěny, natož ze třpytek :-)

xammy
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 04.01.17 14:02

Ja bych to nepokousela.

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 04.01.17 14:07

Pri zanetech a mykozach je nejvhodnejsi se jen sprchovat. Do vany by ses vubec nemela nakladat. Ale vzhledem k tomu ze sem tim taky trpela a vanu v zime si fakt neodpustim, mivala sem prirodni olejicky a jednu dobu jsem zkousela gynekologickou sul. Nebo tak nejak se to jmenovalo. Dali se s tim delat i vyplachy. Do trpytek bych fakt nesla. Pokud ti zustavaji na kuzi, co to asi udela uvnitr :(. Volila bych opravdu spis nejakou prirodnejsi cestu.

Teressska
Stálice 78 příspěvků 04.01.17 14:16

Ja vin, bezne se nekoupz, jen sprchuju, jenze proste jednou za tu zimu sem si chtela tu vanu dat no :D
Ale teda asi ozelim no :think:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 04.01.17 14:20

@Teressska pěnu bych neriskovala. Vanu si dej, jednou za čas tě nezabije a místo třpytivý pěny si tam dej pár kapek teatree olejíčku, který si posléze můžeš kápnout i na intimku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >