Truhlář podvodník na Sbazaru - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 17:05
Truhlář podvodník na Sbazaru,co s tím?

Hezky den, pisi prosbu o radu.Babi objednala od truhlare z internetu kotec pro psa.Jde o to, ze chce vzit postizeneho psa, protoze ho nikdo nechce a ten na obcasne pouziti kotec potrebuje. V utulku doporucili, ze pes potrebuje aspon kdyz prijdou navstevy, remeslnici byt v kotci, jinak bude bydlet pochopitelne doma, nejsme zastanci kotcu.Pes je s amputovanou nohou, strasny pripad, majitele nechteli, aby behal a otravoval je vencenim, proto mu odmala svazovali nohy, aby jen lezel.Nohu bylo treba amputovat.Pes bude doma, ale je potreba kotec na prechodnou dobu, kdyz prijdou navstevy, remeslnici atd.,proto ho babi chtela koupit, sporila si na nej.
Truhlar z Sbazaru tu ma radu inzeratu, vzal zalohu, ale kotec nedodal a prestal komunikovat. Policii jsem dala s babickou (resim to za ni) trest. oznameni, tj. pisemnou objednavku, doklad o bankovnim prevodu atd. Policista zjistil, ze truhlar uvedl fiktivni jmeno, platba sla na ucet jine osobe, zrejme druzce, telefonni cislo ma na kartu bez smlouvy. Klasicky podvod.Na internetu kotce, boxy pro kone atd. vesele nabizi dal :-). Ackoliv jsme Sbazar o situaci informovali a i policie si vyzadala od nich informace, nechavaji ho prodavat dal. Policista mi volal, ze by to rad resil, ale skoda je pod 5 tis.,takze mu nejake dalsi setreni, vyslechy atd. neprojde pres statniho zastupce. Namitla jsem, ze ma doklad o platbe zalohy, tak by snad mohli vyslechnout tu prijemkyni platby, ale sdelil mi, ze u castky pod 5 tis.mu to neschvali statni zastupce, identifikaci osoby v bance podle cisla uctu. Nemuze to jit ani na prestupkove rizeni, protoze neni znamo jmeno pachatele.
Pan vesele nabizi na netu dal a nikoho to nezajima. Dalsi poskozene osoby se mi nepovedlo najit, nevim jak. Policista mi rekl, ze jedine najit nejakeho vstricneho normalniho statniho zastupce, ktery by to resil a vyzadal si spis.Mate prosim nekdo tip na reseni?
Moje babi ma duchod 7 tis.je to pro ni hodne penez, a hlavne se nachytaji dalsi lide a nikoho to nezajima…Vyplata zalohy je u remeslniku bezna, takze normalni zakaznik zjisti podvod az kdy ta osoba prestane komunikovat. Dekuji :srdce:

Příspěvek upraven 26.01.17 v 19:29

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineterrka83
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 26.01.17 17:11

A on nemá na internetu žádné recenze? Možná by se dalo někoho, kdo taky naletěl, najít podle těch recenzí. Když už nic, tak bych mu alespoň pořádné recenze napsala já, ať není více takových, jako tvoje babička. To je hnus, jak někdo může takhle vydělávat, a ještě více je mi líto, když naletí takoví jako tvoje babi

AnastazieB
Echt Kelišová 8363 příspěvků 26.01.17 17:12

Na Sbazaru je podvodníků… bohužel s tím nejspíš nic nenaděláš, budeš akorát zbytečně plýtvat svou energií a časem.
A klece pro psy se dají i koupit i normálně, nemusí se na to najímat truhlář.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 17:16

A neinzeruje ještě někde jinde? třeba tam by se dal najít další podvedený :think: možná dát inzerát že hledáš další podvedené

iiiv
Extra třída :D 10955 příspěvků 26.01.17 17:22

Zkuste si vyhledat na googlu číslo účtu nebo telefonní číslo, třeba vám to najde další podvedené :hug:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 17:23

@AnastazieB Ne klec, ale kotec, rozdil v pojmech, dreveny kotec vyrabi truhlar

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 17:24

@terrka83 Nemá

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 17:26

@iiiv Pod daným číslem vyjel sexuální privát s nabídkou sexu do zadku, asi to poskytuje jeho družka a on přijímá hovory zákazníků :-)

Uživatel je onlineterrka83
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 26.01.17 17:28
@maskovak píše:
@iiiv Pod daným číslem vyjel sexuální privát s nabídkou sexu do zadku, asi to poskytuje jeho družka a on přijímá hovory zákazníků :-)

To jako fakt?? 8o 8o 8o

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 17:34

Bohužel se bojím, že s tím nic neuděláš, je tam hodně podvodníků, já přišla na jednoho s ubytováním a hledala jsem, jak ho nahlásit, aby alespoň smazali inzerát, ale nic jsem nenašla. :(
O jakou částku šlo?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 26.01.17 17:41

No mám obavu že s tím nic nezmůžete - aspoň poučení pro příště, že předem se prostě neplatí :nevim:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 26.01.17 17:42
@maskovak píše:
@iiiv Pod daným číslem vyjel sexuální privát s nabídkou sexu do zadku, asi to poskytuje jeho družka a on přijímá hovory zákazníků :-)

Takovej klasickej rodinnej biznys :mrgreen:

Halamka
Závislačka 3645 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 17:46

Neda se dohledat na fb? Pokud nabizi i tam, tak tam je vetsi sance, ze se neco/nekdo najde.

ewelinka
Kecalka 217 příspěvků 26.01.17 18:06

Hoď sem odkaz na ten inzerát na sbazaru!

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 18:06

@Nowuka2 U řemeslníků výroba na zakázku se prostě záloha dává, na materiál. Tomu, kdo mi píše vyhledat podle jména:prosím čtěte můj příspěvek, pán uvedl i v objednávce, kterou sepsal, smyšlené jméno, není pod čím hledat, o hledání přes telefon atd.tu píši

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >