Trvalá epilace laserem zkušenosti?

669
12.1.20 21:05

Trvalá epilace laserem zkušenosti?

Byl jste někdo na trvalý epilaci laserem? A mělo to nějaký účinky? Byla jsem asi před sedmi/šesti lety. Měla jsem zaplacený na pět sezení. Po třech klinika vyhlásila konec a prachy vyletěly komínem. Výsledek nulovej. Nepozorovala jsem žádnou změnu. Má někdo lepší zkušenost? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

8510
12.1.20 21:18

@Hamouzka chodím na obličej a jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
12.1.20 21:21

@g.sandova A po kolika sezeních vidíš rozdíl? A kam chodíš, jestli to není tajný? Uvítám i tip :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8510
12.1.20 21:27

@Hamouzka chodím do Asklepionu, to je ten Smucleruv. Vzhledem k tomu, že chodím velmi nepravidelně, výsledky byly za delší dobu. Ale jednu oblast už mám téměř bez chloupků.
Kdybych měla víc peněz, jdu i do nohou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
12.1.20 21:35

@g.sandova já četla, že Premier Clinic má strašně silnej laser, že tam je potřeba minimum návštěv, ale jsem skeptická :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8510
12.1.20 21:40

@Hamouzka no je otázka zda ti bude vyhovovat.
Já si nechávám stahovat intenzitu.
Mám jinak problémy s hojenim, dost mě to popali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
12.1.20 21:42

@g.sandova Spíš jsem chtěla slyšet recenze lidí (odsud)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8510
12.1.20 21:54

@Hamouzka ok, já jsem spokojená m, mně pomohlo přes léto nechodím kvůli pigmentaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
12.1.20 22:00

@g.sandova četla jsem, že v létě se nemá chodit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8510
12.1.20 22:06

@Hamouzka hele můžeš, ale nebavi me porad mazat, hlidat to. Je to obtížné, navíc se pozor, krém ti teče…
Takže pohodlnější je nechodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
12.1.20 22:16

Holky a když s tím máte zkušenosti v salonech, co si myslíte o těch přístrojích na domácí použití? Pořád s mamkou spekulujeme, jestli se fakt člověk dopracuje k tomu, že to jen jednou za půl roku všechno přesvítí a jinak pohoda :nevim: To bychom se na ten krám asi i složily :D Je pravda, že jsou lepší výsledky u tmavých chloupků?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
12.1.20 22:42

@Michelle_M Doma nemám. Já jsem kdysi chodila na jednu kliniku a efekt nula. Pak jsem byla kousek od Václaváku na IPL asi šest sezení. Efekt nula. Tak já nevím, Po letech slýchám, že to teď výsledky má, jestli šla doba dopředu a konečně jsou ty přístroje lepší. Zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 00:18

Mam doma tu Lumii od Philips a uz mam za sebou minimalne 6 pouziti a vysledek prd.
Poridila jsem si ji kvuli chloupkum v obliceji z PCOS, ale nepomaha to.. Neprijde mi, ze by mi chlupy ubyvaly, takze vyhozenych 7t :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8510
13.1.20 01:43

Já to mám doma na nohy, ještě jsem to nepouzila, otehotnela jsem. Takže už to vlastně můžu zkusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12205
13.1.20 03:08

Ja byla 3× na nohach. Mela jsem to desny, i cerstve oholeny ziletkou… :roll: Ted to mam tak, ze mi obden az 3 dny staci to tou ziletkou prejet a neni videt vubec nic, nektera mista uplne bez. Prislo mi, ze nejlepsi bylo sezeni, kdy dali vyssi intenzitu, vic to bolelo, ale pomohlo nejvic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama