Trvalé následky po operaci - poradí mi právník?

35
1.8.21 22:57

Trvalé následky po operaci - poradí mi právník?

Dobrý večer,
Potřebovala bych poradit od právníka na zdravotnické právo. Jedná se o trvalé následky po operaci. Zajimají mě nějaké informace, je tu někdo takový?
(Jestli vkládám do špatné sekce, tak se moc omlouvám. Nevim, kam jinam otázku zařadit)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32481
2.8.21 09:42

Společnost Juno Moneta se zabývá zpackanou zdravotní péčí. Mají i právníky. Je to nezisková organizace, takže v zásadě pomáhají bezplatně, ale byla by slušnost za pomoc zaplatit darem na transparentní účet ;) Kontakty zde www.osvetarodicu.cz/napsali-o-nas/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
2.8.21 13:50
@Fiducia píše:
Společnost Juno Moneta se zabývá zpackanou zdravotní péčí. Mají i právníky. Je to nezisková organizace, takže v zásadě pomáhají bezplatně, ale byla by slušnost za pomoc zaplatit darem na transparentní účet ;) Kontakty zde www.osvetarodicu.cz/napsali-o-nas/

Moc děkuji. Tam mohu rovnou napsat dotaz? Prozatím bych chtěla jen par věci vědět, člověk se běžně v této problematice neorientuje :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32481
2.8.21 14:51
@Janpr píše:
Moc děkuji. Tam mohu rovnou napsat dotaz? Prozatím bych chtěla jen par věci vědět, člověk se běžně v této problematice neorientuje :think:

Ano, Agnes na email, nebo mě do zpráv, předám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
2.8.21 15:10
@Fiducia píše:
Ano, Agnes na email, nebo mě do zpráv, předám ;)

Děkuji. Prvotni dotaz jsem napsala. Kdyžtak s dovolením ještě napíšu Vám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32481
2.8.21 16:21

@Janpr Dobře :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
2.8.21 21:17
@Fiducia píše:
@Janpr Dobře :palec:

Jen jsem to vyplnila do toho formuláře, který je hned na stránkách. Nepsala na email paní Agnes :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
14.8.21 11:06
@Fiducia píše:
Společnost Juno Moneta se zabývá zpackanou zdravotní péčí. Mají i právníky. Je to nezisková organizace, takže v zásadě pomáhají bezplatně, ale byla by slušnost za pomoc zaplatit darem na transparentní účet ;) Kontakty zde www.osvetarodicu.cz/napsali-o-nas/

Dobré ráno, psala jsem tam hned jak jste mi dala odkaz, ale nikdo se neozval :nevim: mohu napsat Vám SZ? Jinak jsem za tu dobu zjistila, že se pravníkům vůbec do těchto sporů nechce, ani Vám neodpovědí na email nebo řeknou rovnou že nee. V práci se mnou chtějí zřejmě také „zamést“, protože mi závod. dr nezakázala dělat 8 hodin, což si mysleli 8o Teď mi končí smlouva a čekám, že 31.řeknou, ať 1.nechodim :think: no, asi to tak má být :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32481
14.8.21 13:06

@Janpr ano. Přečtu si to, a napíšu soukromě svůj názor. Nejsem advokát, ale pracuju jako dobrovolník v oboru.
Tyhle dámy mají práce opravdu hodně, taky jsou dovolené, věřím, že se na to nevykašlaly :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat