Trvalý pobyt - Cizinecká policie

25
20.2.17 09:07

Trvaly pobyt - Cizinecka policie

Ahojte,

nemate niekto cerstve skusenosti so ziadanim o trvaly pobyt?

Na linke maju automat a neda sa tam dovolat. Niekde som citala, ze je mozne o to poziadat aj elektronicky, ale spatne neviem najst ten clanok ako…

Skusala som sa tam objednat telefonicky, ale ani na tu linku sa neda dovolat.
Asi mi nic ine nezostava len tam ist velmi skoro rano osobne. Neviete nahodou, ci je mozne tam rano cakat vo vnutri, ak by som prisla skor nez maju otvaracie hodiny?

Budem moc vdacna za kazdu radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6582
20.2.17 09:19

Šla bych osobně. Nevím, odkud jsi, ale u nás není možné přijít dovnitř dříve, než mají úřední hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
20.2.17 09:29

@Ester13 Ja som v Prahe a musim ist na cizinecku na ulici Cigankova, Praha 4, co mam dost od ruky,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
20.2.17 09:31

Aha, tak v Praze nevím, snad někdo poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13206
20.2.17 09:55

Ahoj
Pokud tam půjdeš osobně příprav se ze tam třeba budeš čekat celý den…
Je opravdu lepší zavolat
na stránkách ministerstva vnitra mají linku pro objednání…
Vy jste členem EU nebo třetí zeme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.17 09:55

Také bych šla osobně. Ale určitě i na stránkách ministerstva vnitra mají postup při zařizování trvalého pobytu. Mně řekli, že čím víc toho přinesu, tím lépe. Takže jsem nesla veškeré pracovní smlouvy, nájemní smlouvu - od doby, co jsem v ČR, abych prokázala, že jsem tady pobývala déle než 4 roky, slovenské doklady, myslím i kopii rodného listu, VŠ diplom, výpis z rejstříku trestů… No bylo toho dost. Ale je to už tak 7 let zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
25
20.2.17 09:59

@katkalaila ja viem ze lepsie zavolat, len sa tam clovek nedovola, je tam automat a uz som zufala z toho.
Ano, som Slovenka, takze v ramci EU…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13206
20.2.17 10:03

974 820 680 to je linka na objednání a je fakt že je to dost pretizene.. Zkus zavolat hned na osmou ráno to většinou klapne…
Já to zkoušela minuly týden a na podruhý to klaplo hhhhh ale chce se to obrnit nervy no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
20.2.17 10:07

@katkalaila mne to rano uplne polizili. Teraz mi aspon povedia, ze som 10 v poradi, ale co mam z toho ked 10 min. na telefone som viac nez 10. v poradi :D
Strasne som rozculena z toho, skusim teda zajtra rano znovu.
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13206
20.2.17 10:09

@Mari123 no hele ja byla minule 5 a když jsem se po 20 minutach dostala na 2 v poradi tak to vypadlo :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
20.2.17 10:13

@katkalaila a nevies ako je to spoplatnene pri tejto linke? Uz sa tesim na fakturu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13206
20.2.17 11:59

@Mari123 no o tak to nevím ale myslím že podle operatora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu