Reklama

Trvalý pobyt - Cizinecká policie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mari123
Povídálka 25 příspěvků 20.02.17 09:07
Trvaly pobyt - Cizinecka policie

Ahojte,

nemate niekto cerstve skusenosti so ziadanim o trvaly pobyt?

Na linke maju automat a neda sa tam dovolat. Niekde som citala, ze je mozne o to poziadat aj elektronicky, ale spatne neviem najst ten clanok ako…

Skusala som sa tam objednat telefonicky, ale ani na tu linku sa neda dovolat.
Asi mi nic ine nezostava len tam ist velmi skoro rano osobne. Neviete nahodou, ci je mozne tam rano cakat vo vnutri, ak by som prisla skor nez maju otvaracie hodiny?

Budem moc vdacna za kazdu radu.

Reklama

Reakce:

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 20.02.17 09:19

Šla bych osobně. Nevím, odkud jsi, ale u nás není možné přijít dovnitř dříve, než mají úřední hodiny.

Mari123
Povídálka 25 příspěvků 20.02.17 09:29

@Ester13 Ja som v Prahe a musim ist na cizinecku na ulici Cigankova, Praha 4, co mam dost od ruky,

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 20.02.17 09:31

Aha, tak v Praze nevím, snad někdo poradí.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 20.02.17 09:55

Ahoj
Pokud tam půjdeš osobně příprav se ze tam třeba budeš čekat celý den…
Je opravdu lepší zavolat
na stránkách ministerstva vnitra mají linku pro objednání…
Vy jste členem EU nebo třetí zeme?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 09:55

Také bych šla osobně. Ale určitě i na stránkách ministerstva vnitra mají postup při zařizování trvalého pobytu. Mně řekli, že čím víc toho přinesu, tím lépe. Takže jsem nesla veškeré pracovní smlouvy, nájemní smlouvu - od doby, co jsem v ČR, abych prokázala, že jsem tady pobývala déle než 4 roky, slovenské doklady, myslím i kopii rodného listu, VŠ diplom, výpis z rejstříku trestů… No bylo toho dost. Ale je to už tak 7 let zpátky.

Mari123
Povídálka 25 příspěvků 20.02.17 09:59

@katkalaila ja viem ze lepsie zavolat, len sa tam clovek nedovola, je tam automat a uz som zufala z toho.
Ano, som Slovenka, takze v ramci EU…

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 20.02.17 10:03

974 820 680 to je linka na objednání a je fakt že je to dost pretizene.. Zkus zavolat hned na osmou ráno to většinou klapne…
Já to zkoušela minuly týden a na podruhý to klaplo hhhhh ale chce se to obrnit nervy no :lol:

Mari123
Povídálka 25 příspěvků 20.02.17 10:07

@katkalaila mne to rano uplne polizili. Teraz mi aspon povedia, ze som 10 v poradi, ale co mam z toho ked 10 min. na telefone som viac nez 10. v poradi :D
Strasne som rozculena z toho, skusim teda zajtra rano znovu.
 Diky

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 20.02.17 10:09

@Mari123 no hele ja byla minule 5 a když jsem se po 20 minutach dostala na 2 v poradi tak to vypadlo :lol: :lol: :lol:

Mari123
Povídálka 25 příspěvků 20.02.17 10:13

@katkalaila a nevies ako je to spoplatnene pri tejto linke? Uz sa tesim na fakturu :D

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 20.02.17 11:59

@Mari123 no o tak to nevím ale myslím že podle operatora

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama