Trvalý pobyt miminka na úřadě

105
7.6.20 08:23

Trvalý pobyt miminka na urade

Zdravím. Jsem těhotná a žiji u pritele. Otec ditete. Žiju u něj, ale jeho nemovitost je psána na jeho matku, která si nepřeje abych u nich byla trvale prihlasena. Zatím mám trvale bydliště u bývalého přítele. Nezbyde mi nic jiného, než se zatím hlasit na úřadě. To není až takový problém, ale kde bude hlasene moje dítě? Taky na úřadě? Je to vůbec možné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

934
7.6.20 08:26

@ašímanaj Ano je. Dítě bude mít trvalé bydliště tam kde máš ty. Takže pokud budeš mít na úřadě ty, tak dítě taky. Automatický po matce, stejně tak i mimojine zdravotní pojišťovnu. Taky máme s malou trvalé bydliště na úřadě. O nic nejde :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
7.6.20 08:32

@Lucie1906

Moc děkuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
7.6.20 09:01

@ašímanaj co přítele trošku srovnat, aby si s matkou promluvil? Pokud se odstehujes, tak ti ho mohou v klidu zrušit i oni, pokud jí jde o toto…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3480
7.6.20 09:10

Pokud se nic nezmenilo, tak ty se nemuzes prihlasit na urad sama, jedine, ze te vyhodi majitel bytu, kde mas tp a ty si nedas jiny jinde. Ale je to hrozne teda, miminko tp na úřadě, to se na tebe budou divat divne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9976
7.6.20 09:24

No, ha bych zkusila přítele zpracovat. Jinak, dítěti snad může nechat napsat trvalý pobyt, ne???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
7.6.20 09:25

@Kaileee
My na mamince pracujeme. Mimi se narodí až za 4 měsíce. Třeba se umoudri. V podstatě mě nezná, je až že Šumavy, tak třeba ma strach kvůli exekucim. I když doufám, že žádné dluhy nikde tedy nemám. :-D A co se lidi tyče, tak to je mi upřímně jedno, jak na mě kde budou koukat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4638
7.6.20 09:28

@ašímanaj to dítě na fotce je taky tvoje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3480
7.6.20 09:28
@ašímanaj píše:
@Kaileee
My na mamince pracujeme. Mimi se narodí až za 4 měsíce. Třeba se umoudri. V podstatě mě nezná, je až že Šumavy, tak třeba ma strach kvůli exekucim. I když doufám, že žádné dluhy nikde tedy nemám. :-D A co se lidi tyče, tak to je mi upřímně jedno, jak na mě kde budou koukat.

No mela by myslet na vnouce, myslim, ze ti to nebude prijemne, u doktorky, az půjdeš zadat o rodicak atd… pokud tvuj ex te neodhlasi, budete mit TP i s miminem u něj.
Aspoň měj datovou schranku, pokud ti ex nedava poštu, at na tebe nekde neco nevykoukne, pokuta atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
7.6.20 09:36

@truelly Ano. Taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2570
7.6.20 10:02

"Ale jeho nemovitost je psaná na jeho matku,,? To není jeho nemovitost, ale jeho matky. Odstehujte se do svého, nebo do nájmu. Tímhle to peklo začíná. Bude ti trapně až u doktora apodobne budeš říkat že máte trvale bydliště na urade jak bezdomovci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
7.6.20 10:14

@mackA159
Nebudeme se stehovat. Máme to tam krásně zařízený. Zabydleny. Stydět se nebudu. Na to si moc nepotrpim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2570
7.6.20 10:38
@ašímanaj píše:
@mackA159
Nebudeme se stehovat. Máme to tam krásně zařízený. Zabydleny. Stydět se nebudu. Na to si moc nepotrpim.

No tak se připrav na to, že jestli má matinka problém i s blbym trvalim bydlištěm, že tam asi moc dlouho nepobydes.. :think: Preju hodně štěstí do budoucna, a jestli budeš na úřadu, tak si hlídej dopisy.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22529
7.6.20 10:45
@ašímanaj píše:
@Kaileee

Aha - jistá si nejsi. To dává obavám přítelovy matky trochu jiný rozměr. Celkem pochopitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9114
7.6.20 10:52
@ašímanaj píše:
@Kaileee

A co když se neumoudří, a bude chtít abys z domu odešla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama