Trvaly pobyt na OP neplatny

Anonymní
5.7.20 21:07

Trvaly pobyt na OP neplatny

Dobry den. Mam pritele a zjistila jsem, ze ma na OP trvaly pobyt, kde uz vice jak 5.let nebydli. Nejspis ho uz odhlasili a je hlaseny na meste. Moje otazka zni. Hrozi pokuta? Jak to je s komunalnim odpadem? Dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3058
5.7.20 21:18

Pokuta nehrozi, ale pravdepidobne bude mit dluhy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1172
5.7.20 21:22

Pokuta asi nehrozí, spíše dluh za za komunální odpad. Přítel ať si zajde na magistrát a zjistí si co a jak, odhlášený totiž být nemusí.

Příspěvek upraven 05.07.20 v 21:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15695
5.7.20 21:22

Dluh za komunálni odpad tam bude a bála bych se, co ještě víc. Rychle vyřídit novou občanku a datovou schránku, kam mu bude chodit úředni pošta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26133
5.7.20 21:26
@Anonymní píše:
Dobry den. Mam pritele a zjistila jsem, ze ma na OP trvaly pobyt, kde uz vice jak 5.let nebydli. Nejspis ho uz odhlasili a je hlaseny na meste. Moje otazka zni. Hrozi pokuta? Jak to je s komunalnim odpadem? Dekuji za odpovedi

Platit popelnice snad může i z jiného místa. U nás to funguje tak, že jednou za rok dojdeme na pokladu a zaplatíme. To mohl udělat i tak, ač nebydlí tam, kde byl hlášen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6617
5.7.20 21:26

Tak vzhledem k tomu že asi 5 let nepřibírá poštu tak tam bude větší průser jak dluh na odpadech.
Druhak to nemáš řešit ty ale on. Pokud on se k tomu nemá tak vem nohy na ramena dřív než budeš litovat. Žít roky po insolvencích a nemoct si nic dovolit, žít tajně aby nepřišel exekutor.. No lahůdka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 21:28

Nejspis bude zadluzenej a pokud neplati kom. odpad, tak tam taky. Znamej se prokazuje OP, kde ma uz 10let adresu kde nebydli. Jen se divim, ze mu to prochazi. Myslim, ze je to kvuli davkam co jeho pritelkyne pobira :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 21:35

Komunal. odpad pry plati., ale ze za tech 5.let nikde nemel TP nez tam kde ho ma ted a pritom bydlel v jinem byte predemnou. Vubec tomu nerozumim. Zatim nechci, aby u me mel TP uz kvuli tomu, aby tu nezvonili exekutori. Jsme spolu kratce

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 22:11
@Anonymní píše:
Komunal. odpad pry plati., ale ze za tech 5.let nikde nemel TP nez tam kde ho ma ted a pritom bydlel v jinem byte predemnou. Vubec tomu nerozumim. Zatim nechci, aby u me mel TP uz kvuli tomu, aby tu nezvonili exekutori. Jsme spolu kratce

Ale TP nemusis mit tam, kde opravdu bydlis, ne? Ja ho mam take jinde, nez opravdu bydlim a odpady platim tam, kde mam TP.

• Nahlásit
  • Citovat
6858
5.7.20 23:41

Nebuď naivní. Znám pár případů, co neřeší nějaké TP, placení a poštu… Vesměs samí zadluženci. Jestli má neplatné údaje na občance, dávno si měl nechat udělat novou. Nenech se zblbnout řečičkama a buď na pozoru, tady něco smrdí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4236
6.7.20 00:18

Myslím, že exekuce se dají nekde za poplatek vyjet když víš rodný číslo. Takže bych začala asi tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 07:37
@Petule030 píše:
Nebuď naivní. Znám pár případů, co neřeší nějaké TP, placení a poštu… Vesměs samí zadluženci. Jestli má neplatné údaje na občance, dávno si měl nechat udělat novou. Nenech se zblbnout řečičkama a buď na pozoru, tady něco smrdí!

Udelat novou nechce, ale vsude se prokazuje trvalym pobytem na OP, ktery je spoustu let neplatny. No holky smer di mi to taky a nejspis mu dam cau

• Nahlásit
  • Citovat
6617
6.7.20 11:16
@JancaS84 píše:
Myslím, že exekuce se dají nekde za poplatek vyjet když víš rodný číslo. Takže bych začala asi tam.

Ani není potřeba rodné číslo. Stačí i jenom jméno a datum narození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26133
6.7.20 11:22
@Anonymní píše:
Udelat novou nechce, ale vsude se prokazuje trvalym pobytem na OP, ktery je spoustu let neplatny. No holky smer di mi to taky a nejspis mu dam cau

Proč nechce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72324
6.7.20 13:41
@Russet píše:
Proč nechce?

Tak pokud ji ma platnou a z TP ho nikdo neodhlasil, tak z jakeho duvodu by si mel delat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama