Tržnice v Brně na Olomoucké

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.11.14 14:04
tržnice v Brně na Olomoucké

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, zda jezdíte někdo nakupovat na tuto tržnici. Slyšela jsem, že se tam dá sehnat levné povlečení a také oblečení. Máte někdo čerstvou zkušenost. Nepotřebuji vědět, co bylo třeba před rokem, ale co je tam teď a jak to vypadá s cenami a zbožím. Nechci žádné značkové, ale klasiku na běžné nošení.:-)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 14:15

@berca1 Bydlím v podstatě vedle, ale ani bych tam nešla vzhledem k tomu, že za druhým rohem mám nákupní centrum Olympia, kde jsou věčně slevy a běžná cena triček pro dospělé je 100 Kč. A hned vedle IKEA, kde zase za sto pade koupím to povlečení, takže proč nakupovat na tržnici v dnešní době?

Nikolkaa1
Povídálka 17 příspěvků 493 inzerátů 11.11.14 14:42

Dřív jsem tam jezdila, jenomže po kusech vám prodají jen znakčkové a to za dost draho - to opravdu pořídíte jak píše paní ve slevách v obchodech za stejnou cenu..třeba obyč tričko značkové 350kč..a pokud chcete něco neznačkového tak to prodávají jen po balících a když už někde vám to dají po kuse, tak si pěkně natáhnou cenu..kolikrát i víc než to stojí na tržnici…myslím, že se to dnes vůůbec nevyplatí… všude jsou slevy - já si pro sebe nakoupila rifle po 150kč pěkné ve slevě v obchodě..původně jsem si říkala, že půjdu na stánek že je nemusím mít drahé na lítání s dětima po venku, ale tam chtěl vietnamec skoro 500kč a ještě kvalita kdoví jaká a případné reklamace se těžko vyřizují, takže bych spíš sledovala letáky nebo int. obchody a řešila to takhle, ještěk freeport občas - tak 2krát do roka tam zajedu a nakoupím si trička a kraŤasyk rifle - seženete fakt kolem 150kč, dcerce jsem kupovala značkové boty adidas za 280kč…o také ceně si na olomoucké můžete nechat zdát.. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >