TT Mamatest - maximalni inzenzita?

Anonymní
12.8.20 09:42

TT Mamatest - maximalni inzenzita?

Ahoj, chtěla bych poprosit o pomoc. Testuji poslední dny Mamatestem jak roste HCG a přijde mi, že to už moc neroste. Je možné, že tohle je už maximální inzenzita co mamatest umí nebo je něco špatně? :nevim: Děkuji všem za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
636
12.8.20 09:44

Co by mělo být špatné? Těhotná jsi.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18707
12.8.20 09:50

Jezis netestuj uz, co v tom jeste chces vyvestit? Těhotná jsi a sila carky uz na to nema vliv, ty testy jsou jasne pozitivni, silnejsi uz to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
12.8.20 09:51

Pak už čárka nesílí i když se hcg normálně zvyšuje. Měla jsem to tak jako ty na fotkách ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 09:51

Ano, akorát jsem myslela, že ta druhá čárka bude pořád intenzivnější a intenzivnější a posledních 5 dní je pořád stejná. Mám za sebou jedno zamlklé těhu tak se bojím aby se ten vývin zase nezastavil :(. Navíc mě zrovna dnes nějak přestaly polet prsa, tak zase histerčím, ale snad to bude ok

• Citovat
  • Nahlásit
551
12.8.20 09:53

A ja si říkala, jestli jsem normální, když jsem si udělala dva další těhotenské testy potom prvním :lol: :lol: jinak nevím, jestli víš k čemu slouží těhotenský test, ale ten ti pouze ukáže, zda jsi těhotná nebo ne. Nikoli zda je něco špatně či všechno v pořádku. Ale držím pěsti, aby vše v pořádku bylo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 09:56

Asi máte pravdu, zbytečne to řeším, mám jenom strach aby to klaplo. Snažíme se už 2 a čtvrt roku a zatím jenom jedno nepovedené. Moc děkuji za reakce a budu věřit, že vše bude ok :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
18707
12.8.20 09:57
@Anonymní píše:
Ano, akorát jsem myslela, že ta druhá čárka bude pořád intenzivnější a intenzivnější a posledních 5 dní je pořád stejná. Mám za sebou jedno zamlklé těhu tak se bojím aby se ten vývin zase nezastavil :(. Navíc mě zrovna dnes nějak přestaly polet prsa, tak zase histerčím, ale snad to bude ok

A ty mas este nejake jine testy nez na fotce? Dyt je kazdy dalsi silnejsi :nevim: vic uz to nebude, ta carka ti nezcerna ani z toho testu nevyskoci, aby ti rekla jestli je vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
12.8.20 10:00

Strach bude už teď pořád. Aby bylo srdíčko, aby byl ok 1.screeninng, 2. screening, porod a pak celý život strach o dítě :lol: Držím palce, ale čárky máš krásné, už bych netestovala a objednala se pomalu na první kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11498
12.8.20 10:08

Ježíš co blbneš 8o tolik testu ti to akorát dělá nervy…
Víc silnější už nebude na víc ti to neřekne vůbec nic..si těhotná, uklidni se a přestaň nervovat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
12.8.20 10:15

Bude asi zalezet na sarzi testu a hlavne ty asi testujes denne, co? Ja otestovala s odstupem, tenhle vic jak dva tydny od prvniho pozitivniho testu (28 dpo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43122
12.8.20 10:20
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych poprosit o pomoc. Testuji poslední dny Mamatestem jak roste HCG a přijde mi, že to už moc neroste. Je možné, že tohle je už maximální inzenzita co mamatest umí nebo je něco špatně? :nevim: Děkuji všem za radu

To neni test na kvantitativni stanoveni hcg. Je pozitivni/ neni pozitivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 11:56

@bobulka88 právě že ty poslední 3 testy jsou v rozmezí 5 dnů a pořád stejné, testovala jsem ob den. Takový test jako posíláš na fotce jsem právě viděla na internetu a bylo mi divné, že ani po 5ti dnech ten můj trochu nezesílit, když jsem právě viděla, že bývají ještě silnější. Poslední je z 25DPO. Proto jsem si říkala, že to už asi je maximum co ten test ukáže, asi to bude tou jinou šarží… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
13832
12.8.20 11:59

Těhotná jsi, víc ti ty čárky neřeknou, navíc bacha na to, s postupem těhotenství zas budou ty čárky slábnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43122
12.8.20 13:38
@Anonymní píše:
@bobulka88 právě že ty poslední 3 testy jsou v rozmezí 5 dnů a pořád stejné, testovala jsem ob den. Takový test jako posíláš na fotce jsem právě viděla na internetu a bylo mi divné, že ani po 5ti dnech ten můj trochu nezesílit, když jsem právě viděla, že bývají ještě silnější. Poslední je z 25DPO. Proto jsem si říkala, že to už asi je maximum co ten test ukáže, asi to bude tou jinou šarží… :think:

Ne, bude to tím, že test není určený na kvantitativní stanovvování hcg. Nějak nechápu, co je na tom k nepochopení. :jazyk:

Každopádně držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama