TT negativní a možné těhotenství

Anonymní
4.10.20 21:16

TT negativní a možné těhotenství

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli jste měli nějaké příznaky těhotenství a zkoušeli si test po vynechání ms a test negativní a byli jste těhotne? Mám 10 dní po vynechání ms… Ovulace těžko říct, kdy byla… Moje příznaky jsou ranní bolesti v podbřišku i celodenní a pak někdy i večer… Občas i nechutenství, bolest hlavy každý den… Břicho občas bolí, jak kdybych to měla dostat, ale ms nikde… Jinak zkouším pár týdnů ovulační testy a pár dní jdou celkem silné a pak zase nic a dneska je to skoro tyden a zase sílí ovu testy… Někde jsem četla ze i ovulační testy dělají pozitivní tehotenstvi máte s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1776
4.10.20 21:20

Ovulační test pracuje úplně jinak, než tehotensky. A ne, neukazuje těhotenství. Zato těhotenský test ano. Jestliže máš těhotenský test neg. těhotná nejsi nebo bys musela být úplně na začátku. Ale deset dní po MŠ bys už měla daaaavno těhotenský test póz. Takže těhotná nebudeš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
4.10.20 21:23

Už jednu diskuzi máš ne? Jinak ne, ovu testy určitě nepoznaji těhotenství před těhotenskym testem, jinak by se přece nemusely ani vyrábět ne? Respektive ano, měly by na těhotenství zareagovat (pry), ale ne přesneji a dříve nez desítkovy tehotensky test, protože reagují na stejnou látku, takže logicky pokud máš v moci dost hcg na slabý ovu test, musíš mít dost i na slabé pozitivní tehu test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
4.10.20 21:33
@mamina89 píše:
Ovulační test pracuje úplně jinak, než tehotensky. A ne, neukazuje těhotenství. Zato těhotenský test ano. Jestliže máš těhotenský test neg. těhotná nejsi nebo bys musela být úplně na začátku. Ale deset dní po MŠ bys už měla daaaavno těhotenský test póz. Takže těhotná nebudeš. :nevim:

Mám ms nepravidelnou, takže těžko říct…
Na někoho testy reagují a na nekoho ne,tak se jen tak ptám,jestli nekomu třeba tt pozitivní neukazal… Možný je vše… :nevim:

@Villanelle píše:
Už jednu diskuzi máš ne? Jinak ne, ovu testy určitě nepoznaji těhotenství před těhotenskym testem, jinak by se přece nemusely ani vyrábět ne? Respektive ano, měly by na těhotenství zareagovat (pry), ale ne přesneji a dříve nez desítkovy tehotensky test, protože reagují na stejnou látku, takže logicky pokud máš v moci dost hcg na slabý ovu test, musíš mít dost i na slabé pozitivní tehu test.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
4.10.20 21:46

@Pája51 na někoho testy reagují a na někoho ne.., :think:
Tohle moudro máš odkud?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17006
4.10.20 22:03
@Berry77 píše:
@Pája51 na někoho testy reagují a na někoho ne.., :think:
Tohle moudro máš odkud?

Některým ženám se na začátku těhotenství hcg nevyplavuje do moči, ale pouze do krve. Pak může být těhotenský test falešně negativní. Ale jsou to spíše hodně vzácné případy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
4.10.20 22:20
@Janli píše:
Některým ženám se na začátku těhotenství hcg nevyplavuje do moči, ale pouze do krve. Pak může být těhotenský test falešně negativní. Ale jsou to spíše hodně vzácné případy.

Tady se to vzácnými případy hemží, to je známá věc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
4.10.20 22:39

A co chces slyset? Ze to tak mela kazda druha a ze jsi urcite tehotna? Tim, ze zalozis deset stejnych diskuzi, nic neziskas. Mas negatvni test, na 90% tehotna nejsi. Pokud nedorazi ms, dojdi si k doktorovi, aby te vysetril a pripadne nabral krev nebo pichl vyvolavacku. Hodne stesti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7971
5.10.20 06:16
@Berry77 píše:
Tady se to vzácnými případy hemží, to je známá věc :lol:

Ja se na to jednou ptala gynekologa. Ten se s tím prý nikdy za svo kariéru nesetkal. Takže asi tak. A co tvrdí ženský na netu beru s veeelkou rezervou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
5.10.20 07:23
@karkarka píše:
Ja se na to jednou ptala gynekologa. Ten se s tím prý nikdy za svo kariéru nesetkal. Takže asi tak. A co tvrdí ženský na netu beru s veeelkou rezervou.

Přesně tak. Vždycky se musím smát, jak tonoucí přijde s nějakou ptákovinou a hned ho někdo přijde utěšovat, že se to stává :lol:
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
5.10.20 08:19

Těhotenské testy reaguji na hormon HCG, který má žena pouze když je těhotná. Nebo alespoň na takové výši. Ovulační test reaguje na úplně něco jiného, nemůže ukázat těhotenství. :nevim: ale jestli chceš slyšet, že jsi těhotná bez TT, tak ne nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 09:46
@mamina89 píše:
Ovulační test pracuje úplně jinak, než tehotensky. A ne, neukazuje těhotenství. Zato těhotenský test ano. Jestliže máš těhotenský test neg. těhotná nejsi nebo bys musela být úplně na začátku. Ale deset dní po MŠ bys už měla daaaavno těhotenský test póz. Takže těhotná nebudeš. :nevim:

Ahoj, není pravda, že ovulační testy neukazují těhotenství.
Já jsem teď měla pozitivní ovulační testy asi týden za sebou.. Pak jsem udělala těhotenský a byl pozitivní. Takže možné to je

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 09:50

Ovul. + těhotenské testy

Prikldam ovulacni testy dělaný asi 6dni po sobě pozitivní, pak dole tt

• Citovat
  • Nahlásit
17006
5.10.20 12:49
@Anonymní píše:
Ahoj, není pravda, že ovulační testy neukazují těhotenství.
Já jsem teď měla pozitivní ovulační testy asi týden za sebou.. Pak jsem udělala těhotenský a byl pozitivní. Takže možné to je

Já mám dvě čárky na ovulačních testech celý měsíc. Problém je v tom, že nikdy nemůžeš říct, že dvě čárky na ovulačním testu značí těhotenství. Dokud nemáš pozitivní těhotenský test, tak to neznamená vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 12:52
@Janli píše:
Já mám dvě čárky na ovulačních testech celý měsíc. Problém je v tom, že nikdy nemůžeš říct, že dvě čárky na ovulačním testu značí těhotenství. Dokud nemáš pozitivní těhotenský test, tak to neznamená vůbec nic.

To samozřejmě máš pravdu :). Já bych to taky neřešila, dokud bych neudělala tt.. Jen říkám, že je to možné :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama