TT negativní po týdnu zmeškání MS

21
15.2.21 08:15

TT negativní po týdnu zmeškání MS

Ahoj Holky,

mám již týden zmeškaní MS ale test mi stále ukazuje negativní výsledek. Je stále brzy na testování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
293
15.2.21 08:22

@Pavlusha29 a jinak máš ms pravidelnou? Tak je taky možný, že těhotná nejsi a problém je v něčem jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.2.21 08:27

@Dara90 nemám ale dva měsíce jsem brala Norethisteron a teď měsíc Utrogestan. Po Norethisteron mi MS normálně přišla po Utrogestanu již ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
15.2.21 09:29

@Pavlusha29 Já se v tom zase tolik nevyznám, ale mám pocit, že Utrogestan může oddálit menstruaci. Tohle je spíš na konzultaci s gyndařem.
Ono týden od vynechané MS by už byl na testu alespoň nějaký malý duch. Ale už jsem viděla případy, kdy to tak nebylo.
Pokud si chceš být jistá, tak můžeš jít na odběr krve na potvrzení těhotenství jako samoplátce. Já bych ale ještě asi tak týden počkala, zkusila další test a pokud bude negativní tak na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.2.21 09:30

@LilyJane děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 09:44
@Pavlusha29 píše:
@Dara90 nemám ale dva měsíce jsem brala Norethisteron a teď měsíc Utrogestan. Po Norethisteron mi MS normálně přišla po Utrogestanu již ne :nevim:

Norethisteron je pěkný sajrajt a může ti rozházet cyklus na několik měsíců, brala jsem ho jednou kvůli dovolené a za mě už nikdy

• Citovat
  • Nahlásit
15.2.21 11:42

Snažení

Ahojky holky, snažíme se o miminko už cca rok. Minulý rok v červnu jsem měla mimodělozní, proběhla revize a odebrání pravého vejcovodu. Dali jsme tomu čas a začali se snažit znovu a stále nic, beru Superfolin. Poslední M/s byla 18.1.2021 ovu jsem měla 31.1.2021 testovala jsem ji. Dnes mám termín m/s a zatím nic, tt negativní. Kdy se ukázala druhá // vám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 12:24

@banánek01 pokud jsem testovala v den MS a byl test pozitivní, byla jsem vždy těhotná. Pokud byl negativní, těhotná jsem nebyla.

• Citovat
  • Nahlásit
15.2.21 12:41
@Anonymní píše:
@banánek01 pokud jsem testovala v den MS a byl test pozitivní, byla jsem vždy těhotná. Pokud byl negativní, těhotná jsem nebyla.

Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
15.2.21 19:25

Týden po zpoždění MS sem dělala test a byl pozitivní. Jinak sem mívala MS pravidelnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 19:53
@shadowbabe píše:
Týden po zpoždění MS sem dělala test a byl pozitivní. Jinak sem mívala MS pravidelnou.

Mě bohužel přišla mrcha, tak snad příští měsíc 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.2.21 19:55

@banánek01 držím palce aby to příště už klaplo 😊 já jdu zítra na krev, tak uvidím 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 20:02
@Pavlusha29 píše:
@banánek01 držím palce aby to příště už klaplo 😊 já jdu zítra na krev, tak uvidím 🙂

Tak držím palce, a dejte vědět :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.2.21 20:20

@banánek01 určitě dám vědět 😊a děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
15.2.21 21:51