Tt negativní, těhotná jsem, mám se bát?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 08:36
Tt negativní, těhotná jsem, mám se bát?

Čauky holky, raději anonymně, pardon. Ale mám jen dotaz, na gyn potvrzeno tehu 5+6tt, ale tt negativní, jednou jedinkrát mi vyšel trochu pozitivni :nevim: z krve i utz, ale tehu potvrzeno. :nevim: na testu jen takováto čárka :roll: :D mam se obávat? Fotku jsem musela upravit jinak vy nebylo vidět vůbec nic 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 7614 příspěvků 10.04.19 08:37

A proč děláš tt když máš údajně potvrzené těhotenství utz i z krve?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 10.04.19 08:39

Tak nedělej testy doma, jestli to máš potvrzené od dr tak věř tomu. Můžeš být případ, kdy se hcg vyplavuje do moci minimálně.

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 10.04.19 08:40

Tak těhotenství může být potvrzeno…otázkou je jak se bude dál vyvíjet…Zdá bude za dva týdny srdíčko to se potom teprve považuje za takzvané živé těhotenství. :oops:

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 10.04.19 08:42

Asi bych se taky trošku bála zda vše postupuje jak ma…Teď to chce čas jak se vše vyvine. :oops: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 08:44

lachtanice86 protože bych chtěla alespoň jeden na památku a alespoň nějaký hezky viditelný… :dance: , ale mám prd a ořech. Tak jsem dostala strach a chtěla jsem aspoň vědět jestli to měl někdo stejně :*

hehehe
Extra třída :D 11605 příspěvků 10.04.19 08:54

Někdo to takto prostě má, že na jeho těhotenství ty testy takhle blbě vlastně skoro nereagují, uvidíš později, snaž se uklidnit, těhotenství máš potvrzeno, tak vydechni.
Gratuluji :kytka:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 10.04.19 08:58

Já měla krásný TT a bylo z toho mimoděložní těhotenství. Buď ráda, že to máš potvrzené :srdce:

BelAir
Stálice 85 příspěvků 10.04.19 09:08

Zkusila jsi test od jiné značky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 09:10

A Ty jsi predtim zadny nedelala?

Pokud ano a byl predtim pozitivni, bala bych se.

Pokud ne a tohle byl prvni, byla bych v klidu, u nekoho se hcg do moci nevylucuje

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 10.04.19 09:55
@Anonymní píše:
lachtanice86 protože bych chtěla alespoň jeden na památku a alespoň nějaký hezky viditelný… :dance: , ale mám prd a ořech. Tak jsem dostala strach a chtěla jsem aspoň vědět jestli to měl někdo stejně :*

Prosím tě, schovávat si na památku pomočený papírek :poblion: Raději si schovej první fotku ultrazvuku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 10:02

Tak si schovej fotku z ultrazvuku.ja mam z 5+6 fotku embryjka.

Kajka9
Závislačka 3608 příspěvků 10.04.19 10:42

vyprdla bych se na celé testy … akorát se budeš pak nervovat…
já dělala prostě jen jedn tam byla slabá druháčárka ale šla vidět a další jsem si prostě nedělala někdo dělá ob den a pak se stresuje jestli sílí atd .....
Na víc z testu nevyčteš jestli je těhu v pořádku to ti prostě test neřekne …

Kajka9
Závislačka 3608 příspěvků 10.04.19 10:43

ještě taky záleží jestli sis ho dělala ráno a jaký test, citlivost třeba sis ted koupila citlivost 25 nebo 20

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 10:46

Schovavam si je, mám ho schovaný i po prvním miminku, dělám pro dceru pamatnicek :* a chtěla jsem i pro to druhé… určitě nejsem jediná kdo tu knížku “miminko” má a je to ovšem strašně hezky, z toho důvodu jsem ho chtěla. A myslím ze je totálně bezpředmětné na co ho chci :mrgreen: :nevim: zajímalo mě jen, jestli to tak někdo měl také nebo ne… nic víc,nic min :lol: jinak holky dekuju za reakce 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama