Tt pozitivní a dostavila se menstruace

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
19.1.22 13:11

Tt pozitivní a dostavila se menstruace

Zdravím holky, mám na vás dotaz, nevím si moc rady a nikde jsem moc nedohledala.
Měla jsem 10dní zpoždění, dělala jsem si 3testy negativní a dnes rano 4tý test a pozitivní. Dopoledne jsem šla nazachod a slaba menstruace :(,je to normální, hrozně by jsme s přitelem chtěli miminko. A byla bych sklamana, kdyby to byl planý poplach. :,(
Děkuji moc za odpovědi❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29387
19.1.22 13:20

Možná biochemicke, že to s tou ms odejde. Musíš počkat jak se krvácení rozjede, pokud přestane, tak pak test opakuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
19.1.22 13:21

Buď biochemické nebo uhnizdovani. Uvidíš zda se má rozjede

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
19.1.22 13:24

Podleme se to stava bezně, ze zeny dostanou menstruaci byt trochu slabsi a kratsi a tehotenstvi nadale probiha. Nekde jsem cetla ze mely zeny menstruaci normalne i tri mesice i kdyz byly tehotne. Ja menstruaci teda nedostala, tak nemohu posoudit, ale znam takove pripady. Pokud by se menstruace rozjela normalne a pak by ani testy uz nebyly pozitivni, mohlo by se jednat o tzv. Biochemicke, kdy to test pozna ale vajicko s menstrauci odejde.. pockala bych par dni jak se to bude vyvijet, pripadne se pak objednat na gynekologii :-) preji at to vyjde!

A take zkusit ten digitalni test, je sice drszsi, ale vetsinou ukaze i dany tyden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Barpro
19.1.22 13:38

Pokaždé jsem trošku krvácela a těhotenství pokračovalo, ale bylo to opravdu tak jeden den a na intimku.

• Citovat
  • Nahlásit
1926
19.1.22 13:54

A cyklus máš pravidelný? Případně víš kdy byla ovulace? Kdyby to bylo brzy po ovulaci, tak to mohlo být uhnizďování, ale to je jen trocha na papíře. Pokud už to bylo v termínu ms, tak buď biochemické, nebo se mimi ještě udrží. Tady nezbývá bohužel nic jinýho než čekat a doufat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.1.22 13:59

Cyklus mám pravidelný ale poslední ms 11.12-16.12.
a ovulace byla kolem 3-5.1.
A teďkon 10dní zpoždení dnes rano test pozitivní a kolem 12h se dostavila taková vodnatá menstruace, jenom lehce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1926
19.1.22 14:04

@Bbarčaa tak bych počkala tak dva dny jak se rozjede/nerojede a pak podle toho udělat test :kytka: držím palečky aby se mimi uchytilo a nepustilo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
19.1.22 14:08

@Bbarčaa a ty sis delala ovulacni testy?? Protoze podle tvych vypoctu to vychazi ze si mela ovulaci až 23.den cyklu. Ja mam ovulaci (teda pred otehotnenim) vzdy 14.den cyklu a proto jsem o tom vedela jeste nez mela dorazit menstruace a i test to ukazal. Ale pokud byla tva takto pozde, tak je dost pravdepodobné, ze tehotensky test a uhnizdeni je pozdejsi a odpovida to tvemu pripadu. Test by to tedy nejspise driv neodhalil, zkusila bych zitra a pozitri, ale zni to nadejne ;-)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.1.22 14:12

@Ellenk89
Nejsem si s ovulací jistá, ale myslim, že to bylo nějak tak jak píši nejsem si s ovulací jistá. Test na ovulci jsem nedělla
Teď mě v posledních par dnech hrozne bolí podbříšek mám nechuť k jidlu pobolívají mě prsa. moc jsi přejeme mimi, tak snad vyjde❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11781
19.1.22 15:11
@Bbarčaa píše:
Cyklus mám pravidelný ale poslední ms 11.12-16.12.
a ovulace byla kolem 3-5.1.
A teďkon 10dní zpoždení dnes rano test pozitivní a kolem 12h se dostavila taková vodnatá menstruace, jenom lehce.

Ovulace byla 5.1. A dnes už máš 10 dní zpoždění ms? To asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.1.22 15:17

@karkarka jak píšu nepamatuji si ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.1.22 15:46

Teď za poslední hodinu mi ms docela zesílila. Tak se docela bojí, že těhu nejsem, je možný že test ukazal 2čarky(druha docela slaba)jenom kvuli ms? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6184
19.1.22 15:53

@Bbarčaa ne, test reaguje na hcg ne na MS. Hoď sem kdyžtak foto toho testu, nemohla to být ryska? Neděláš si jen plané naděje? Pokud byla ovulace +/- okolo 5.ledna, tak ti na dnešek vychází ukázkově den MS. Jen se ti cyklus trochu natáhl. Takže zpoždění MS nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.1.22 15:58

@BrnackaM
Opravdu přesně nevím, kdy byla ovulace, ale ms mám skoro pokaždé pravidelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat