Tubičky na zdobení - Dr. Oetker

2073
11.2.10 21:31

Tubicky na zdobeni Dr. Oetker

Na Velikonoce bych chtela upect perniky - doposud jsme si vzdyp olevu na zdobeni delala sama, ale ted me zaujalo co dela Dr Oetker.
http://www.oetker.cz/…_zdobeni.jpg
Rikala jsem si, ze kdyby Tomik chtel zdobti se mnou, ze by to asi bylo praktictejsi a lepe by se mu s tim malovalo.
Zkousel jste to nekdo? Jde s tim dobre zdobit? A kolik to asi stoji a jake mnozstvi se s tim asi nazdobi (jestli mi bude stacit jedno baleni :-) )
Diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8928
11.2.10 21:51

Zdobí se s tím dobře, ale dítěti bych to nedala, je to hrozná chemičárna :poblion: Navíc některý barvy chutnají ošklivě. Nejlepší je bílá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
11.2.10 21:55

Já jsem je měla a nazdobila jsem s jedním balením dort a pak i Vánoční perníčky :wink:
Zdobí se s tím docela dobře, jde to o něco hůř, jak je to prázdnější. Cenu už nevím, je to dýl, ale moc to nestojí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
11.2.10 22:12

Mně přišlo, že se to namalovaný z těch perníků nějak víc odloupává, než klasika. Už bych to nekupovala. Ale na zdobení dětma je to určitě jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
11.2.10 22:20

To, že se to víc loupe je pravda, normál bílá poleva mi držela krásně. Koupila jsem takovou zdobičku , s tím by to podel mě šlo i dítěti, ale já jsem ji teda ještě nezkoušela (došla až po nazdobení :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
11.2.10 22:50

Mě ta zdobička (odkaz od Zebra) dorazila včas :wink: , takže dcerka (5let) zdobila perníčky se mnou, ale taky s tím zápasila, protože se stejně musí průběžně tlačit. Je fakt, že nebyla tak zapatlaná, jako s normálním sáčkem se špičkou, ale dost ji to vyčerpávalo - tlačit a současně malovat, takže po chvíli jen tečkovala :-) . Taky dost záleží na tom, jak se poleva umíchá, ale to platí i pro sáček. Nakonec jsem tedy sáček se špičkou „uzavřela“ tím plastovým klipsem do mrazáku a to se dcerce mačkalo líp a přitom to neteklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rencin
17.12.10 01:34

Ahoj holky,

oživuju diskuzi - snažím se marně sehnat tyhle zdobičky nebo ještě by měl dr.Oetker vyrábět bílý asi čistě na perníčky. Jsem z Prahy, byla jsem v Bille, v Tescu, v Hypernově, v Intersparu. Už fakt nevím, kam zajít, nehledě na to, že se na mě prodavačky vždycky tváří, jako kdybych chtěla koupit fialovýho slona s tečkama v dárkovým balení :cert: Jestli je neseženu, budu nucená vyrobit si vlastní polevu a když si vzpomenu, jak dopadla perníková chalupa, tak :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
1905
17.12.10 09:24

U nás je měli v Penny a v Jednotě,ale to už je dýl,tak 14dní.Globus se mi zdá velký na nakupování,ještě bych to zkusila tam.Teď už se to bude shánět asi dost špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13256
17.12.10 12:28

Já je viděla ve Sparu a Kauflandu - ale už je to tak týden a víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
17.12.10 13:51

Ja som kupila v Hypernove v Cestlicich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rencin
18.12.10 01:00

Super, holky diky moc! Hypernovu v Cestlicich mame kousek, tak snad tam uspeju :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama