Tuhá stolice po babylove bio

234
28.4.16 08:44

Tuha stolice po babylove bio

Dobry den. Mam dceru ctyrmesicni. Od narozeni v podstate na um. Byli jsme na hipp combiotik a se bylo celkem v pohode a ja jsem se rozhodla vyzkouset mliko babylove bio. Zacala jsem hofavat v patek od te doby ma dcera na stridacku tuhou a normalni stolici. Dvakrat jsem ji pomohla rourkou z toho jedenkrat plakala a nemohla vytlacit… Prikrmy jsme jeste nezacali ale dala jsem zredenou svestkovou stavu a stejne byl tuhy bobek. Vzdycky ji to chytne v noci. Pres den je spokojena usmevava a neplace… Mely jste nektera podovny problem? Nevim jestli si brisko zvyka na nove mleko nebo jestli se mam vratit k bvalemu um. Nehci v tom nadelat dalai paseku. A to jsem chtela zacit s prilrmama. Dala bych si nejradsi par facek ze jsem se nechala zvyklat kvuli penezum. Predem dekuji moc za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
234
28.4.16 08:46

Omlouvam se za chyby :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
28.4.16 09:14
@misa.toki píše:
Dobry den. Mam dceru ctyrmesicni. Od narozeni v podstate na um. Byli jsme na hipp combiotik a se bylo celkem v pohode a ja jsem se rozhodla vyzkouset mliko babylove bio. Zacala jsem hofavat v patek od te doby ma dcera na stridacku tuhou a normalni stolici. Dvakrat jsem ji pomohla rourkou z toho jedenkrat plakala a nemohla vytlacit… Prikrmy jsme jeste nezacali ale dala jsem zredenou svestkovou stavu a stejne byl tuhy bobek. Vzdycky ji to chytne v noci. Pres den je spokojena usmevava a neplace… Mely jste nektera podovny problem? Nevim jestli si brisko zvyka na nove mleko nebo jestli se mam vratit k bvalemu um. Nehci v tom nadelat dalai paseku. A to jsem chtela zacit s prilrmama. Dala bych si nejradsi par facek ze jsem se nechala zvyklat kvuli penezum. Predem dekuji moc za odpovedi

Takhle to neber, prostě jsi to zkusila, já mám třeba s Babylove mlíkem výborné zkušenosti, malá ho má nejraději…co dítě to unikát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
28.4.16 09:20

@Kotatko03 prave kvuli dobrym zkusenostem ostatnich a ceny jsem menila. Jenze ted nevim co mam delat. Zda vyckat nebo se vratit k puvodnimu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
8.2.17 21:59

Ahoj, resim prave uplne stejnou situaci. Ve stredu jsme změnili mleko na babylove bio, adnes měl uplne tuhy bobek (6tydnu). Jak to nakonec dopadlo?:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat