Tuhá stolice u 4,5 měsíčního mimča

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabka1379
Povídálka 44 příspěvků 17.06.19 20:11
Tuhá stolice u 4,5 měsíčního mimca

Ahoj té maminky :) mám takový problém… Od 14 dne mimco nekojim… Jsme plně na um a jsou nám 4,5 měsíce… Mám pořád tuhou stolici ale neboli ji nic jen aby se vykakal tak musím pomoct teploměrem :( jinak se prostě nevykaka :( byli jsme na babylove ale moc se mě to jeho kakání nelíbilo tak jsme přešli na Sunar premium museli jsme po 14 dnes přejít na jiné protože mě po tom děsně zvracel… Teď máme kendamil 17;dní a stejně furt tuhous :( a jedine teploměr :( už jsme zkoušeli laktulosu kterou teď máme 3 den ale taky nijak extra žádný účinek :( pít pije hodně teď na doporučení jsme začali aji dávat trošku ovocné přesnídávky :( po švestkové šťávě mě zvrací ale chci zkusit švestkovou přesnídávku.. :( mám strach doktor říkal že se to časem úpravy ale kdy? :( Jinak zaciname s příkrmem ale tuhé hovínko má už snad 2,5 měsíce :( Nějaký tip co ještě zkusit? Děkuji vám :)

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10152 příspěvků 17.06.19 20:15

Nám se osvědčil Easy lax malá se po něm pěkně vykakala. Jinak si myslím, že se to zlepší až se začne hodně hýbat a bude na bříšku.

Gabka1379
Povídálka 44 příspěvků 17.06.19 20:20

@P4ja na brisko ho dávám hodně.. sám teď asi 14 dni se na něj přetáčí aktivně asi 3-4 dny jako vážně aktivně… Easylax se používá nějak často? Nebo jak to je?

P4ja
Extra třída :D 10152 příspěvků 17.06.19 20:31

@Gabka1379 Je to prirodni nenavykove zmekcovadlo. Ja ho davala vzdycky, kdyz se hodne kroutila a pomohlo to. Jinak ja jsem kojila, takze to treba bylo jednou za tyden a nekdy ani to ne.

Gabka1379
Povídálka 44 příspěvků 17.06.19 20:33

@P4ja děkuji :)

iPodPrd
Kecalka 457 příspěvků 17.06.19 20:46

Tak když ho to nebolí, proč by měl kakat na povel? Jestli to teda chápu dobře…? Moje malá má tuhé od začátku příkrmů, ale když ji to nebolí, tak prostě počkám, dokud to nepustí sama :nevim: Taky je od narození na UM a co skončily koliky, začalo toto, ani mě teda nenapadlo to považovat za problém :think: Jinak jí to trošku změkčila pohanka - dala jsem ji jako první obilninu a díkybohu jí zachutnala. Ale pokud se nekroutí a neplaká, tak mi přijde teploměr zbytečný :think:

P4ja
Extra třída :D 10152 příspěvků 17.06.19 20:49
@iPodPrd píše:
Tak když ho to nebolí, proč by měl kakat na povel? Jestli to teda chápu dobře…? Moje malá má tuhé od začátku příkrmů, ale když ji to nebolí, tak prostě počkám, dokud to nepustí sama :nevim: Taky je od narození na UM a co skončily koliky, začalo toto, ani mě teda nenapadlo to považovat za problém :think: Jinak jí to trošku změkčila pohanka - dala jsem ji jako první obilninu a díkybohu jí zachutnala. Ale pokud se nekroutí a neplaká, tak mi přijde teploměr zbytečný :think:

Jj, s tim souhlas, pokud se nekroutí, tak bych vůbec nic neřešila.

Gabka1379
Povídálka 44 příspěvků 17.06.19 20:50

@iPodPrd samozřejmě že nekaka na povel to určitě ne :) ale on je jeden dva tři dny v pořádku a pak místo toho aby tlačil tak začne být nevrlej krčí nožky ale nejde mu to :( nechce se mě ho pak nechat delší dobu trápit aby měl prostě potřebu tlačit :( vždy je první bobek tuhý pak je to lepší ale sám nekaka

ludmilaadamkova
Závislačka 2788 příspěvků 17.06.19 20:59

Vic naredit UM jinak musely jsme pouzivat rourku az do zavedeni ovocnych prikrmu.. jablicko prohnalo

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 17.06.19 21:13

U nás nejvíc pomohl Nutrilon omneo comfort proti zácpě a drobným zažívacím potížím.

Váš příspěvek
Reklama