Tuhá stolice u miminka na UM

176
18.4.21 21:04

Tuhá stolice u miminka na UM

Ahoj,
mám syna, kterému jsou 3,5 měsíce. Od osmého týdne je na UM Nutrilon AR a dosud neměl žádné problémy. Poslední tři dny ale často hystericky pláče, tlačí, ale ven jdou jen prdy. Potom většinou jednou denně se mu podaří vykadit dva hodně tuhé bobky a to je vše. Předtím kadil hodně (i 5× denně) a když jsem ho vždy uložila, tak do 15 minut spal, teď se klidně hodinu kroutí a nemůže zabrat. S nožičkami cvičíme a dáváme mu Bio Gaiu(také od osmého týdne). Myslíte, že by mu najednou začalo vadit to AR mléko? A jak mu pomoci? Je to na doktora? Děkuji za odpovědi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
322
18.4.21 21:17

Malý je na Nutrilonu a tak do 6 měsíce se sám nevykakal. Museli jsme skoro denně pomáhat trubičkou. Zlom nastal okolo toho 6 měsíce. Teď je mu 7,5 a jak válí sudy a hýbe se. Kadi krásně sám. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
18.4.21 21:26
@Mkilus píše:
Malý je na Nutrilonu a tak do 6 měsíce se sám nevykakal. Museli jsme skoro denně pomáhat trubičkou. Zlom nastal okolo toho 6 měsíce. Teď je mu 7,5 a jak válí sudy a hýbe se. Kadi krásně sám. :)

No jo, ale on doteď normálně kakal, to mě právě zaráží.. Že to je ze dne na den :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat