Tuk nebo zadržená voda?

Anonymní
16.7.21 16:05

Tuk nebo zadržená voda?

Zdravím,
Koncem června jsem si řekla, že začnu hubnout, protože mám nadváhu a manžel už mě taky upozornil. No a tak od 1.7. jím poměrně málo kalorií. Opravdu jsem zhubla - 2 kg a dvě kila za necelé 3 týdny mi přijde krásný úbytek. Jenže, v úterý po vážení jsem měla ráno 87,8 kg, ten den jsem to nevydržela a snědla jsem půlku 600 g Nutelly - syn se naštval. Další den ve středu jsem dojedla i tu další půlku + večer jsem si dala hezky chipsy s manželem u filmu. Jo vím, jsem prase, ale byla to taková pohodička :D. Včera normální zdravá strava s úbytkem kalorií. No a dneska po ránu jsem měla najednou 89,6 kg. :zed: Ted nevím, jestli, když jsem se v úterý a středu prezrala, můžu mít o dvě kila tuku víc, nebo je to jen voda, navíc, včera jsem zas jedla málo. :nevim: Každopádně zajdu za nutričním terapeuem, to my doma řekli už všichni :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
608
16.7.21 17:20

Pravděpodobně to bude jen dočasný výkyv, který se za pár dní srovná.
Nutriční terapeut není žádná všemocná spása, tu vůli a úsilí do toho musíš vložit jen a jen ty sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.21 17:34

Kolik je těch málo kalorií? Hlavně nedělej extrémy je možný že se ti udělal jojo efekt, jedla jsi málo no a pak ses pořádně najedla a tělo přibralo vše zpátky a většinou ještě něco navíc..a chtělo by to se i měřit váha totiž není vše..se špatným jídelníčkem můžeš i ztrácet svaly a nabírat tuk pak to je milná představa že se hubne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2359
16.7.21 18:50

Voda :lol:

A pridej trosku k tem malo kaloriim nebo se budou ty zachvaty vlaciho hladu opakovat a muzes si tim zhatit i cely tyden kalorickyho deficitu :hug: zkus pridat bilkoviny, i kdybys pridala jen jedno vejce denne, tak ti to pomuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5415
16.7.21 20:00

To znám :lol: u mě je to tak: jsem na dietě neustále ale jak mě to chytne a dva dny se laduju tak mám třeba 3 kg na váze nahoře. Pak se vrátím k dietě a za dva dny mám původní váhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
17.7.21 14:30

Ne, nemohla jsi přibrat 2 kg tuku za dva dny. Reálně jsi přibrala tak maaaaximálně 0,5 kg tuku, zbytek voda. Když ujedeš, hlavně si neříkej, že už to teda nemá smysl, že už si to stejně pokazila, ale najeď normálně zpátky na hubnoucí režim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat