Tuková bulka nebo ne?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.12.21 12:41

Tuková bulka nebo ne?

Prosim pekne, nemate nekdo zkusenost… Jsem nervozni jak pes, k lekari jdu az ve ctvrtek.
Dekuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
839
5.12.21 13:02

Takhle od stolu z fotky ti to nerkene nikdo, ani doktor. Klidne to muze byt zarostly chloupek, cokoli. Drzim palce, uricte to bude OK :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
5.12.21 13:12

Já mám už léta takovou jednu za krkem. Mívala jsem i hodně v prsou, jednou jsem byla na vyšetření a nic to nebylo. Pak to zmizelo. Máti měla bulky po celejch prsou a bylo to v pořádku. Kdyby to byla ta hnusná nemoc, to bys měla asi mnohem horší příznaky. Normální tuková bulka a lékař to potvrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25712
5.12.21 13:17

@Veronika1886 promiň, ale rakovina v počátku nemusí mít žádné příznaky. Kromě bulky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.21 13:25

@Veronika1886 měla jsem tu hnusnou nemoc
A žádný příznaky
A ani bulku jsem si nenahmatala
Prostě jsem šla na prevenci, sono a bum

• Citovat
  • Nahlásit
24251
5.12.21 13:33
@Veronika1886 píše:
Já mám už léta takovou jednu za krkem. Mívala jsem i hodně v prsou, jednou jsem byla na vyšetření a nic to nebylo. Pak to zmizelo. Máti měla bulky po celejch prsou a bylo to v pořádku. Kdyby to byla ta hnusná nemoc, to bys měla asi mnohem horší příznaky. Normální tuková bulka a lékař to potvrdí.

Víš, že tohle je dost nebezpečný tvrdit? Rakovina nemá příznaky, respektive má příznaky a bolí, ale až v posledním stádiu. Nikdy bych si nedovolila tvrdit, že bulka není rakovina, to by se totiž ten dotyčný mohl nechat falešně uchlácholit a vykašlat se na lékaře, protože ram se nikomu fakt nechce…..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
5.12.21 13:35

Určitě zajdi k lékaři pro kontrolu. Já si minuly měsíc nahmatla mini boulicku taky v podpaží, malem mě trefil šlak. Do termínu na ultr mi zmizela. Každopádně jsem na to sono šla a bylo to Ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
5.12.21 13:40

@Veronika1886 ty jsi doktorka Kvínová, koukám 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
5.12.21 17:45
@Dorotka101 píše:
@Veronika1886 ty jsi doktorka Kvínová, koukám 8o

Řekla jsem svůj názor, popsala své zkušenosti a lékaře jsem rovněž doporučila, tak nevím vo co vám de.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
5.12.21 18:54

Ahoj, jestli se to objevilo rychle, mohla by to taky být jen zvětšená uzlina (nebyla jsi na očkování)? Jestli to bolí, může to být i nějaký beďar, zarostlý chloupek po holení. Tuková boule je taky dost pravděpodobná. Doktorka stejně nebude vědět nic, jen ti napíše žádanku na ultrazvuk (pokud teda nejdeš k nějaké dr, co ultrazvuk má). Na ultrazvuk se klidně objednej už v pondělí, ať se dostaneš co nejdřív, někdy člověk musí obvolat víc pracovišť, aby nešel za 2 měsíce. Přeci jenom čím dřív má člověk po vyšetření, tím líp na psychiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.21 19:10

@AnoNe Na ockovani jsem nebyla, ale uzivala jsem 3 mesice hormonalni antikoncepci, ze ktere mi bylo dost mizerne, tak jsem vysadila. Udelala se asi behem druheho mesice uzivani a cekala jsem s prvnim cyklem po vysazeni, zda zmizne. :( nicmene mi to take prijde jako zdurela uzlinka, kdo vi… Nekdy je vyraznejsi, jindy ne. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.21 19:11

Vsem moc dekuji za reakce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
574
5.12.21 20:11

@Veronika1886 no ale podala jsi to tak, že je to normální. Ano, muže to byt v pohode, ale taky nemusí. Každou bulku je třeba řádně vyšetřit. Já jich měla a mama taky….vo nic mi nejde, jen je dobrý nic nezanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 19:42

Dekuji vsem, vse je v poradku, neni to ani cysta, ani uzlina, ani tukova bulka, proste nic :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
574
2.1.22 19:45
@Anonymní píše:
Dekuji vsem, vse je v poradku, neni to ani cysta, ani uzlina, ani tukova bulka, proste nic :oops:

To je dobře!! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat