Tunisko: Carribbean World Nabeul - letí nebo byl někdo?

155
8.6.13 17:15

Tunisko,carribbean world nabeul,leti nebo byl nekdo?

Ahojky.
Neleti nahodou nekdo v terminu od 15.6 2013 do vyse zminovaneho hoteku v Tunisku? Nebo byl jste tam nekdo? Pokid ano, jake mate dojmy, zkusenosti, co se libilo a co ne?? :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5411
8.6.13 19:40

Možná bude jednodušší přečíst si recenze na daný hotel na netu.. my odlítáme v uterý na Djerbu pouze do 3* a rozhodla jsem se taky na základě recenzí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
8.6.13 21:46

Ja tam byla pred rokem :))) a me se tam libilo, na pokojich cisto, jidlo taky dobry. babicce se tam nelibilo protoze kazdej den bylo to same jidlo ale tak zalezi jak to udelas, ja si treba jeden den dala spagety, druhej den rejzi a rybu atd. ale babicka musela mit pokazdy od vseho kousek :mrgreen: takze se ji to nelibilo, to je jasny. jen me stvalo ze nikde okolo nic nebylo, zadnej kram. do mesta jsme teda jeli jednou taxikem na trhy, ve meste docela dobry ale lidi mraky a ty tunisani otravny. ale jinak me se tam libilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
8.6.13 21:49

A budete v hotelu nebo v bungalovo?? my byli v hotelu ale i bundalovy vypadali moc pekne.ale jako bazeny atd. super ale za hotelem bordel, stary rozbity lehatka, destniky a dokonce jsem jednou videla i krysy :poblion: ale jinak pokoje fakt cisty. more hned pres silnici. jo akorat me stvalo ze jak jsme nebezeli na plaz v 6rano a nedali rucniky na lehatka tak jsme nemeli. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
9.6.13 00:08

Jeste nevime kde budem :( pry se to dozvime az pri ubytovani na recepci.Pry je lepsi hotek nez bungalov! Tak zkusime poprosit, aby nas dali do hotelu! Nooo s temi lehatky na plazi pocitam :( ale co se da delat.Hokd se budeme s muzikem stridat! Fakt v 6 rano? Nestacilo by to pred snidani? :D no uvidime uvidime :) 15.6 v 12:15 odletame, tak jsem na to zvedava! Hotel ma docela dobre recenze..akorat na co si lide stezovaki, tak byly prave ty bungalovy! Proto radsi nekoho na recepci podplatim par eurama, aby jsme meli pokoj v hotelu! :) tak moc koc dekuji, snad se nam bude libit, tak jak se libilo vam. Bereme s sebou i 4 leteho spunta, ten bude urcite nadseny z tech klouzacek! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
9.6.13 07:41

Ja teda nevim jak bungalovi vypadali vevnitr ale z venku byli moc pekny :)) ja mela sebou dvouletaka a v bazenu se vyradil, je teda fakt ze tam jak jsou ty klouzacky bylo porad plno, porad plno lidi, byli jsme vetsinou vepredu v tech bazenech, malej klouzacky nechtel tak to bylo v pohode. jen teda co me stvalo byli ty odpolední snacky. davali pizzu a nebo hranolky, ale kazdej den desna fronta, cekala jsem treba i hodinu nez na me prisla rada :roll: ale pak se do me zamiloval ten kuchar co to tam delal a vzdy mi to daval prednostne :lol: :lol: byl takovej milouckej, jela bych hned taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat