Reklama

Tupá bolest podbřišku - divný sen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 11:53
Tupa bolest podbrisku divný sen

Zdravím chtěla bych se zeptat s partnerem sme měli 4 dny před ovulaci nechráněný styk pri kterém se do mě udělal (antikoncepci sem vysadila před 2 měsíci kvůli zdravotním problémům) poté normálně proběhla ovulace při kterém sem také s přítelem nechráněně spala ale to se do mě neudělal po ovulaci mi nastala tupa bolest v podbrisku a bolest hlavy teplotu nemám akorat jednou sem si naměřila 36.9 měla sem horké čelo tak sem myslela ze na mě něco leze bolest hlavy už nemám ale bolest podbrisku stále trvá podobná bolest jako menstruační. Menstruaci mám dostat za 8 dni do toho se mi zdál sem ve kterém sem dělala sunar který se mi nepovedl pro segry miminko které spalo v kuchyni spis mě zarazí ta bolest bodbrisku nikdy sem to neměla nevíte čím by to mohlo byt? Předem dekuji za odpověď ;)

Reklama

Reakce:

BaraRed
Kecalka 137 příspěvků 20.07.18 11:55

Myslim, ze sen s tim nema nic spolecneho. :lol: Teplotu myslis telesnou nebo bazalni? :D

P4ja
Kelišová 5332 příspěvků 20.07.18 11:56

Klidně normální PMS. Pokud se to nebude stupňovat a nebo tě to zlobit delší dobu, tak bych byla v klidu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 12:12
@BaraRed píše:
Myslim, ze sen s tim nema nic spolecneho. :lol: Teplotu myslis telesnou nebo bazalni? :D

Telesnou, ráno mi bylo dobře tak pro mě nebyl důvod si ji měřit přišlo to až když sem přišla domu
No asi nemá sem nic společného ;) jen se ráno nemůžu vykopat z postele už dvakrát sem v tomto týdnu zaspala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 12:16

@P4ja při druhé menstruaci po vysazeni antikoncepce sem tohle neměla tak nevím a zarazil mě výtok krémové barvy někdo ho je víc někdy málo každopádně musím nosit slipovou vložku jelikož sem pak úplně mokrá

P4ja
Kelišová 5332 příspěvků 20.07.18 12:42
@Anonymní píše:
@P4ja při druhé menstruaci po vysazeni antikoncepce sem tohle neměla tak nevím a zarazil mě výtok krémové barvy někdo ho je víc někdy málo každopádně musím nosit slipovou vložku jelikož sem pak úplně mokrá

No je to divný, protože od ovulace je asi ještě brzo, když píšeš, že máš ms mít až za 8 dní.Každopádně to asi víc řekne test ale dělla bych až za těch8 dní.

Huk
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 20.07.18 12:49

A dítě chcete nebo ne?
Pojištění ne, proč nepoužíváte gumu, když nebereš prášky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 15:01

@Huk no kdyby bylo nechám si ho ale neplánuji ho :) nespime s kondomem protože s plaštěnkou spát nechci :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 15:02

@P4ja no to si taky myslím :) Tak já ho za těch 8 dni zkusím. Děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama