Tupá bolest v podbřišku a tlak do zadku - 20tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 13:15

Tupá bolest v podbřišku a tlak do zadku - 20tt

Ahoj holky, měla jste některá bolest v podbřišku ve 20TT? Ta bolest trvala hodinu a půl, byly to i tlaky do zadku, až ostrá bolest, nemohla jsem ani stát…. v leže mě to také bolelo a nakonec to ustalo a jen to málo pobolívá. Je to normální? Četla jsem, že se může roztahovat děloha, ale nevím v jaké míře to má být bolestivé, nechci nic zanedbat, přemýšlím, zda mám jet na kontrolu do nemocnice, ale teď už mě to nebolí…. Tak nevím co dělat, jsem prvorodička, díky za každou radu a podporu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9425
30.10.21 15:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, měla jste některá bolest v podbřišku ve 20TT? Ta bolest trvala hodinu a půl, byly to i tlaky do zadku, až ostrá bolest, nemohla jsem ani stát…. v leže mě to také bolelo a nakonec to ustalo a jen to málo pobolívá. Je to normální? Četla jsem, že se může roztahovat děloha, ale nevím v jaké míře to má být bolestivé, nechci nic zanedbat, přemýšlím, zda mám jet na kontrolu do nemocnice, ale teď už mě to nebolí…. Tak nevím co dělat, jsem prvorodička, díky za každou radu a podporu :srdce:

Ostrá bolest při které nemůžeš ani stát a tlaky do zadku mi obvyklé nepřijdou. Když už to nebolí, zmínila bych to na kontrole v poradně. Bereš hořčík?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
30.10.21 16:10

@meduzza ahoj, určitě to zmíním, jdu v pondělí na 2.screening, hořčík neberu…. ale tohle nebyly ani tak křeče, ale divné tlaky, teď mne to jen pobolívá :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
30.10.21 18:38

@Michelle27
Mám úplně stejné problémy poslední dva dny. Svadim to na můj zánět tlustého střeva (UC) a nebude to něco vážnějšiho. Na 2 screening jdu ve středu. Snad nám to oběma dopadne co nejlépe. :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
30.10.21 19:39

@Veri.sta držím palce, dej vědět :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
31.10.21 12:29

Při bolesti, že bych nemohla vstát, bych určitě šla na pohotovost. Já čekala ve 20tt 2 dny na kontrolu pri bolestech a dopadlo to špatně. Samozřejmě neříkám, že je to tvůj případ. Mohlo to být třeba i od střev, když říkáš tlaky do zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat