Tupá bolest v podbřišku při močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 10:54
Tupá bolest v podbřišku při močení

Dobrý den, poslední asi dva dny mám slabé bolesti v podbřišku při močení. Zhoršuje se to, ale bolest je téměř zanedbatelná, je to spíše jako drobný tlak. Pravda je, že mi to trošku připomíná zánět močového měchýře, nicméně při něm jsem měla šílené bolesti a řezání. Teď nic. Posledních pár dní hodně málo piju, ale tak to mám celý život. Málokdy vypiji 2litry denně. Mám po vysazení antikoncepce (necelý měsíc) a po asi 4 mykozách a infekcích (to byl důvod k vysazení HA). Myslíte, že to může být opět zánět močového měchýře? Je to opravdu slabá bolest, při minulém zánětu močáku doktor ani ze vzorku moči nepoznal, že ho mám. To až na pohotovosti, když jsem tam dojela a už pomalu nemohla ani stát, natož tak dojít si na záchod. Takže myslím, že návštěva lékaře by teď byla zbytečná - zřejmě by opět nic nezjistil. Nevíte, zda by pomohl obyč urologický čaj a hodně pít? Myslíte, že je to fakt zánět? Za tu dobu co jsem měla HA (užívala jsem ji asi 4měsíce), jsem měla tolik infekcí a mykoz, že už svému tělu opravdu přestávám rozumět

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 20467 příspěvků 02.05.18 10:58

Tak já bych se přikláněla ktomu zánětu močáku, sama jsou zažila jak slabý, tak silný, tak si to dovedu představit. Zkusila bych ten urologický čaj a nebo kanadské brusinky.

Anonymní  02.05.18 11:02

@Jančakecalka myslíte, že při slabém zánětu nebudou potřeba antibiotika??

KamisB
Kelišová 6718 příspěvků 02.05.18 11:48

Hlavně hodně pít. Mně doktorka dávala antibiotika, až když byla krev v moči.
V lékárně říkala magistra, že je vlastně jedno co se pije jen prostě pít hodně no.

Jančakecalka
Generální žvanilka 20467 příspěvků 03.05.18 15:07
@Anonymní píše:
@Jančakecalka myslíte, že při slabém zánětu nebudou potřeba antibiotika??

Když jsem měla slabý zánět, tak mi atb nedávala, ale musela jsem dodržovat pitný režim, pít pokud možno urologický čaj a jíst brusinky. Pomáhalo to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama