Tupý střih vlasů - poraďte prosím, váš názor

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikoletay
Nováček 3 příspěvky 03.01.19 19:02
Tupý střih vlasů - poraďte prosím, váš názor

Ahoj holky,
Měla jsem vlasy bohužel prostříhané, vypadala jsem jak oškubané kuře, no hrůza…Teď už je to dost dlouhá doba, ale pořád nejsou ve stejné délce. Teď se chodím pravidelně zastřihovat do rovna. Ale tupý střih vlasů jsou jen vlasy ve stejné délce nebo jsou i nějaké jiné varianty? Stříhá se tupý střih nějak speciálně, jinak? Někde jsem četla, že se stříhá jen na mokrých vlasech. Máte s tímto účesem některá zkušenost? Budu moc ráda za všechny reakce. :-) :) :mrgreen: :*

Reakce:
Lenis87
Kecalka 285 příspěvků 03.01.19 19:19

@Nikoletay Ahoj, typicky tupy střih je klasické mikado. Stříhá se opravdu na mokrých vlasech, protože je to přesnější a zpravidla se dělá maličko podstrih.

Nikoletay
Nováček 3 příspěvky 03.01.19 19:23

@Lenis87
A jste kadernice? Pokud ano, mela bych jeste dalsi otazku :andel:

Lenis87
Kecalka 285 příspěvků 03.01.19 19:26

@Nikoletay Neživím se tím, ale ano. Ptejte se.

Aduš8
Kelišová 5349 příspěvků 03.01.19 19:43

Já jsem kadeřnice, která se tím také neživí, ale tupý střih je jakýkoliv, který se stříhá pouze nůžkami a vlasy se žádným způsobem neprostříhávají. Prameny se ale můžou táhnout kolmo k hlavě, když se pak vlasy sčešou, jsou ty na povrchu hlavy kratší, než na krku. Není to jen klasické mikádo střižené do jedné délky. Ale ano, tupý střih se má stříhat jen na 2*umytých vlasech.

Nikoletay
Nováček 3 příspěvky 03.01.19 20:13

@Lenis87
Npsala jsem Vam zpravu. :-)

Kristynka22
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 15.01.19 17:28

Nevím, proč by se měl tupý střih dělat jen na mokrých vlasech, to slyším poprvé teda :D Mám vlasy do půl zad, a xx let se nechávám stříhat na sucho, teď posledních pár stříhání mi dá komplet všechny vlasy dozadu a prostě je šmikne. Dříve to dělala klasicky po vrstvách, teď to mám fakt jak podle pravítka. Fotka moje není, ale vlasy vypadají uplně stejně, jen je mám delší.

Váš příspěvek
Reklama