Turecko - byl jste někdo v těchto hotelech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JarkaLIN
Nováček 5 příspěvků 20.06.19 12:39
Turecko - byl jste někdo v těchto hotelech?

Ahojte maminky, nemáte někdo zkušenosti z těchto hotelů? Stella Beach, KemalBay, Golden Age, Holiday Park Resort a nebo Saphir HOTEL a VILLAS. Díky předem za Váš čas.

Reakce:
Ravedd
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 20.06.19 12:43

@JarkaLIN já osobně ne ale máma byla loni v saphir hotelu a byla úplně nadšená jak z jídla tak i z ubytování, dokonce tak nadšená že letos tam jedou znovu :lol: vlastně jediný co jí trochu vadilo ale to bylo asi na straně cestovky :think: že delegát dorazil až den po nich a nikdo z nich nemluví anglicky takže měli problém se dorozumet tak trochu spoléhali na delegáta který ale když i potom něco potřebovali nebyl k sehnání a mám za to že delegáti spadají pod cestovku

JarkaLIN
Nováček 5 příspěvků 20.06.19 12:52

A byla v Saphir Hotel a Villas nebo Saphir Resort a Spa - jsou tam dva… diky moc

Ravedd
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 20.06.19 12:54

@JarkaLIN v saphir hotel a villas :)

JarkaLIN
Nováček 5 příspěvků 20.06.19 13:01

Mohu se optat, zda se optate maminky, na mape je tam videt vedelhotelu reka. nevadilo to tam nejak???

Ravedd
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 20.06.19 16:57

@JarkaLIN prý tam žádná řeka není :nevim: :)

JarkaLIN
Nováček 5 příspěvků 20.06.19 19:46

NO na mapach to tak vypada, ze tam neco jako je..ale prave neni presne videt co… tak diky… jste hodna.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 20.06.19 19:49

@JarkaLIN není zač :)

Caboverde
Kecalka 484 příspěvků 20.06.19 20:04

Proč nejedeš raději na Rhodos nebo Kypr(?), na Turecko bych se vybodla. My jsme teď na Rhodosu a je to tu lepší, než jsem čekala. Jsem zvyklá na destinace západně od naší republiky a toto mě velice mile překvapilo.

stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 20.06.19 20:08

@Caboverde no nevím, ale poměr cena-kvalita je v Turecku mnohem lepší než v Řecku

Caboverde
Kecalka 484 příspěvků 20.06.19 20:23
@stinga píše:
@Caboverde no nevím, ale poměr cena-kvalita je v Turecku mnohem lepší než v Řecku

Nemám zkušenost, manžel by se mnou do zemí jako je Turecko, Egypt nebo Tunisko nikdy nejel a sama s malým dítětem jezdím do bezpečnějších zemí. Měla jsem problém ho přemluvit, aby jel sem. Nám na ceně nezáleží. Fakt je, že oproti Španělsku je tu kvalitu služeb, i na té nejvyšší úrovni, podstatě horší.

stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 20.06.19 20:29

@Caboverde Egypt nikdy, Tunis mně taky neláká, ale do Turecka chci příští rok
a přesně, jak je člověk zvyklý na Španělsko, tak tu řeckou ne-kvalitu moc nedává, navíc Řecko je opravdu ne drahé, ale předražené

JarkaLIN
Nováček 5 příspěvků 20.06.19 20:30

Věřím, že kypr je pěkný i Řecko, ale musím koukat i na ceny. A známe spousty lidí co tam jezdí. Egypt taky zatím nechci… Tunis už vůbec… Tak uvidíme.

Bifidus
Nováček 4 příspěvky 21.06.19 16:51

My byli minulý rok v Turecku v hotelu Hane Garden a bylo to super. I dvouletý syn z toho byl nadšený.

Váš příspěvek
Reklama