Turecko - hotel Pegasos royal resort

90
20.1.20 11:28

Turecko - hotel Pegasos royal resort

Ahoj. Byl prosím někdo z vás v tomto hotelu? Zajímalo by mě, jestli je lepší ubytování v části royal nebo resort. Potom by mě ještě zajímalo jestli byl někdo na výletě v místním Delfináriu? Co koupání s delfíny? Díky moc za jakékoli poznatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

201
20.1.20 11:56

Máš FB? Na skupině Turecko dovolená se tento hotel řeší furt. Tak se do této skupinky zaregistruj a zjistíš všechno podstatné. Má tam i jeden pán super nabídky na výlety. Ale Royal bude dle meho lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12921
20.1.20 12:40

My jsme byli v resortu. Mají to odstupňované nejhorší club - resort a nejlepší royal. Ubytování bylo pěkné a naprosto v pohodě. Dle mého nemá moc smysl připlácet za ten royal. Služby můžeš využívat po celém hotelu - bazény, tobogány, bary… bez ohledu na ubytování. Jenom na hlavní jídla musíš chodit do své restaurace. Pravděpodobně v tom royalu bude o něco lepší výběr. My jsme to viděli třeba na kávě. V clubu byla jen obyčejná černá káva, v resortu už byla i s mlékem a větší výběr a royal měl i kapučíno a nějaké čokoládky. Ale mohli jsme si tam klidně dojít a dát si tu lepší, i když jsme byli ubytováni v resortu. A v royalu byla tuším ještě nějaká druhá večeře v noci a tam se dalo taky normálně jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
20.1.20 20:03

@geileenka Nám to paní v cestovce vysvětlila tak, že ten club prodávají zvlášť protože má 4* a royal resort prodávají za jinou cenu jako jeden hotel i když jsou to dva samostatné a prý cestovka nemůže ovlivnit do kterého nás ubytují. To si prý hotel určuje sám. Jen nám ve smlouvě napsala do poznámky že preferujeme royal. Tak jsem chtěla vědět jestli jsme udělaly dobře. Protože na fotkách vypadá z venku lépe ten resort, ale zase se mi zdá, že u toho royal jsou blízko bazény s atrakcemi. Takže se tyto dva liší i poskytovanými službami? A byla jste i na nějakém výletu? Pokud ano, tak s českou cestovkou nebo s místní. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12921
20.1.20 20:41

@verus7 Aha, tak to nevím. Faktem je, že jsme tam byli v roce 2017 a třeba se to od té doby změnilo. Ale byli jsme s Eximem a přímo v cestovce to měli rozdělené a byl tam právě celkem výrazný cenový rozdíl. Tak jsme vzali resort a bylo to úplně ok. Royal bude určitě lepší, bylo tam spíše více cizinců, nejvíce Čechů bylo v clubu. A dle mého to je všechno jeden komplex nebo alespoň tenkrát byl, ale je možné, že to mají nějak interně rozdělené. Budovy to jsou tedy samostatné, ale dá se mezi nimi přecházet. Bazénů tam je více, daleko to není nikam. Je to tam moc pěkné, upravené. Výlet vůbec nevím, jestli jsme nějaký dělali. Asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 08:44
@verus7 píše:
@geileenka Nám to paní v cestovce vysvětlila tak, že ten club prodávají zvlášť protože má 4* a royal resort prodávají za jinou cenu jako jeden hotel i když jsou to dva samostatné a prý cestovka nemůže ovlivnit do kterého nás ubytují. To si prý hotel určuje sám. Jen nám ve smlouvě napsala do poznámky že preferujeme royal. Tak jsem chtěla vědět jestli jsme udělaly dobře. Protože na fotkách vypadá z venku lépe ten resort, ale zase se mi zdá, že u toho royal jsou blízko bazény s atrakcemi. Takže se tyto dva liší i poskytovanými službami? A byla jste i na nějakém výletu? Pokud ano, tak s českou cestovkou nebo s místní. Děkuji

S hotelem neporadim, ale letos se do Turecka taky chystame a radi bychom do Delfinaria Alanya. Mame ho kousek od hotela.Co jsem koukala tak kdyz si koupite listek primo tam tak stoji 20euro na osobu a plavani s delfiny 100euro na osobu. Pak je tam i cely Seapark kde je toho spousta ale vstup do obou parku stoji myslim neco okolo 65eur na osobu. Nevim presne do ktereho delfinara by jste pak jeli. Co se tyce vyletu. Pokud se domluvite anglicky, nemecky nebo rusky doporucuju urcite vylety s mistnimi. Maji super ceny a vse dobre zorganizovane. Oni stejne ceske i nemecke cestovky to vzdy poradaji dohromady s turky. Co jsme zatim byli tak bylo jeep safari, aquapark, plavba po mori a plavba po rece. Urcite navstivte i mistni lazne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
21.1.20 09:26

@markytanka2 Děkuji za informace. Nevíte jak by to bylo s placením za plavání s delfíny za 3 a půl letou dceru? Mohla bych si ji vzít s sebou nebo bychom museli platit plnou cenu za nás obě? Jde mi o to aby měla zážitek ona, ale sama jít nemůže a 200 euro už je ranec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 09:43

@verus7 to bohuzel nevim na strankach maji ze vstup maji deti do tri let zdarma, ale u plavani to nemaji tu cenu nijak rozlisenou.
Osobni zkusenost nemam jste jsme tam nebyli chystame se poprve. Tech 100euro je ranec. Ape vim ze kdyz je to pres cestovku tak chteji jeste vic za vstup 30 a za ppavani 120.
Kouknete primo na jejich stranky seapanya.com

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
21.1.20 13:10
@markytanka2 píše:
@verus7 to bohuzel nevim na strankach maji ze vstup maji deti do tri let zdarma, ale u plavani to nemaji tu cenu nijak rozlisenou.
Osobni zkusenost nemam jste jsme tam nebyli chystame se poprve. Tech 100euro je ranec. Ape vim ze kdyz je to pres cestovku tak chteji jeste vic za vstup 30 a za ppavani 120.
Kouknete primo na jejich stranky seapanya.com

No napište na messenger pánovi Ali Rasul, je to turek, mluvící česky :) a pořádá za poměrně slušné částky výlety, :), i delfinárium s transferem nám nabídl za 30 eur nebo nam se libilai ta piratska loď :slight_smile:. Má opravdu fajn ceny za výlety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 13:45
@slečna97 píše:
No napište na messenger pánovi Ali Rasul, je to turek, mluvící česky :) a pořádá za poměrně slušné částky výlety, :), i delfinárium s transferem nám nabídl za 30 eur nebo nam se libilai ta piratska loď :slight_smile:. Má opravdu fajn ceny za výlety.

Diky za info zkusim. I kdyz mi mame to delfinarium kousek od hotelu takze pro nas je transfer zbytecnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
21.1.20 15:02
@markytanka2 píše:
Diky za info zkusim. I kdyz mi mame to delfinarium kousek od hotelu takze pro nas je transfer zbytecnej.

Jo to rozhodně ano, ve vašem případě je transfer zbytečný, ale třeba na příště zkusite i jiný výlet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 15:32

@slečna97 Urcite mozna vymyslime i jiny vylet. Uz jsem koukala na jeho stranky a vypada to super. Diky za tip. Turrecko je super na vylety a byla by skoda byt celou dobu jen v hotelu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama