Turisti tahají do ČR koronavirus

Napsat příspěvek
7541
24.7.20 18:03

Mně přijde, že už to ani není o turismu a risku cestování, jako o obrovské lidské blbosti. Sama se cestování letadlem a letištím tento rok vyhnu, nicméně opatrný člověk nebezpečí může minimalizovat mimo domov stejně, jako kdyby nikam nejel. Pokud je pravda, co jsem četla na internetu, tak třeba v tom pražském klubu lidi chlemtali share drinky jedním brčkem a podobné hrůzy :zed: a takový blbec se nakazí a následně to bude šířit všude, ať už u moře nebo doma. Mimochodem, neví někdo, zda je to opravdu pravda? Docela žasnu, že by ten klub byl až tak frivolní, že v této situaci tento typ pití pro víc lidí vůbec servíruje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
24.7.20 18:18
@Sonarka píše:
Třeba Německo… Co jsem tak četla mají denní přírůstky kolem 450 nakažených a na to, že ta země má 8 X více obyvatel, než my… :nevim: Oni to zprvu neřešili a celkem slušně se z toho vylízali… Řekla bych, že všechny země jsou na tom teď s promořeností lépe než my.. Ale to je vedlejší, nechci tu s nikým diskutovat, prostě si myslím, že to budeme muset přijmout, jinak to tu můžeme zavírat donekonečna a stejně to nikam nepovede.

Prosim Te v Nemecku v Bavorsku se dnes nosi rousky i ve venkovnich restauracich a jsou tam i dalsi opatreni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2521
24.7.20 19:08
@fera21 píše:
Jenže jak to chceš vysvětlit lidem, kteří akorát denně hypnotizují na novinkách číslo nakažených, nic jinýho je nezajímá a při sebemenším zvýšení řvou, že je nutný všechno pozavírat, protože „už to bylo tak krásně pryč, ale všichni si prosadili to, že musí někde courat, když jsou zrušený olympijský hry, tak se mohlo zrušit všechno, nevím o nikom, kdo by zkrachoval, jsou to jenom hysterický řeči.“

Takovým to nevysvětlíš nikdy. Ať si sedí doma a nadávají u televize. Horší je, když jsou takoví ve vládě…

Dnes jsem slyšela, že je možné, že se opět od září omezí škola, například na docházku jednou týdně (opět podle skupin, na etapy…) Jako do háje proč? To se takhle bude do školy (ne)chodit už napořád? To půjde vzdělanost pěkně do kopru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
24.7.20 19:10
@Murka píše:
Takovým to nevysvětlíš nikdy. Ať si sedí doma a nadávají u televize. Horší je, když jsou takoví ve vládě…Dnes jsem slyšela, že je možné, že se opět od září omezí škola, například na docházku jednou týdně (opět podle skupin, na etapy…) Jako do háje proč? To se takhle bude do školy (ne)chodit už napořád? To půjde vzdělanost pěkně do kopru.

Zrejme do doby, nez bude vakcina. Nebo podle oblasti a poctu nakazenych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama