Turistický Dětský batoh Vaude Puck 14 green spinel - parametry

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tabitta
Kecalka 443 příspěvků 19.04.18 06:04
Turisticky batoh Dětský batoh Vaude Puck 14 - green spinel

Ahoj, je vhodny tento batoh pro prvňáčka na různé delsi cesty? Nemusi byt tento konkrétní, jde mi predevsim o parametry.
Díky. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 19.04.18 07:45

My ho nemame, ale dost se mi libi. Je to ale max na jednodenni vylet, je celkem dost maly. libi se mi bederacek.
Pokud bys chtela treba na trek, tak to chce minimalne 30 litru a poradny bederak a nastavitelny zadovy system (nebo vybrat diteti na miru a menit dle rustu).

tabitta
Kecalka 443 příspěvků 19.04.18 08:06
@Pudloslava píše:
My ho nemame, ale dost se mi libi. Je to ale max na jednodenni vylet, je celkem dost maly. libi se mi bederacek.
Pokud bys chtela treba na trek, tak to chce minimalne 30 litru a poradny bederak a nastavitelny zadovy system (nebo vybrat diteti na miru a menit dle rustu).

No ja myslela tak mezi, treba kdyz jdou se školou na brusleni, na výlet, ale i treba na vikend k babičce nebo nekam kdyz jede s tatou na pár dní. Je mu 7,5, ale je hubenej.
Na aktivni chozeni ne. Nevím kolik teda litru..
Tak větší, myslis?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 19.04.18 08:11

Na vikend to na hadry stacit spis nebude, ale k babicce asi nepojede sam vlakem, nekdo mu jeste vezme nejakou cestovni tasku k tomu, ne? respektive pokud balite minimalisticky, tak v lete se treba i vejdete :-)

POkud jde jen o prevezeni veci, tak bych velky batoh nekupovala, vyslo by to zbytecne draho a nehodi se pak na jednodenni vylety.

tabitta
Kecalka 443 příspěvků 19.04.18 08:14

A další vetsi varianta je 20 litru?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 19.04.18 08:46

Podle toho, jak balis. leckomu by to asi stacilo, me ne :-)

Aliik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 19.04.18 08:49

Záleží, kam to bude hlavně používat. 8mi letá dcera (hubená, vysoká) má nyní Boll Sioux 15 litrů, je na ní úplně akorát. A vejdou se do něj věci na plavání i na běhání dohromady ;) Jo a zkoušela jsem ho schválně, aby se do něj pohodlně vešla A4 učebnice a vejde ;) Na jednodenní výlet naprosto v pohodě, vejde se box s jídlem, 2 lahvičky pití do postranních kapes, a dovnitř asi 5 kusů oblečení včetně bundy. Na víkend se komplet oblečení nevejde, to vozíme ve velké tašce.

markos
Neúnavná pisatelka 15444 příspěvků 19.04.18 08:54

14l mi na tento účel přijde hrozně málo. Na víkend k babičce si děti balí do kufříku na kolečkách. Sice to nepotřebují, ale baví je to a jsou důležití. Kufřík máme z frcu jen jeden, tak je to vždy velká sláva, že můžou mít kufřík. Na výlety nosí sedmiletá Deuter fox s rostoucími zády.

tabitta
Kecalka 443 příspěvků 19.04.18 08:55

Jasny, tak koupim ten 14 l. Díky, holky!! :palec: :mavam:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 19.04.18 08:56
@markos píše:
14l mi na tento účel přijde hrozně málo. Na víkend k babičce si děti balí do kufříku na kolečkách. Sice to nepotřebují, ale baví je to a jsou důležití. Kufřík máme z frcu jen jeden, tak je to vždy velká sláva, že můžou mít kufřík. Na výlety nosí sedmiletá Deuter fox s rostoucími zády.

od jaké výšky ti nosí toho foxe (předpokládám, že je to 30l)?
Mám totiž dojem, že uměl kratší záda, než Doldy zebra, ale přitom je psaný od 130 cm a zebra od 120 cm.

tabitta
Kecalka 443 příspěvků 19.04.18 08:56
@markos píše:
14l mi na tento účel přijde hrozně málo. Na víkend k babičce si děti balí do kufříku na kolečkách. Sice to nepotřebují, ale baví je to a jsou důležití. Kufřík máme z frcu jen jeden, tak je to vždy velká sláva, že můžou mít kufřík. Na výlety nosí sedmiletá Deuter fox s rostoucími zády.

8o
Aha..tak už zase nevim. S kufrem jezdit nemuze :nevim:

markos
Neúnavná pisatelka 15444 příspěvků 19.04.18 09:05

@tabitta neříkám, že je to řešení pro každýho. Nám na víkend kufřík vyhovuje, zrovna te´d jsem dva kusy takhle vyexpedovala. vešli se oba do jednoho kufříku, když má být teplo. Pokud je tam oblečení, je to přehledné, na víkendu nevybaluji do skříně a nechávám uvnitř.

pudloslava, loni s tím foxem byla poprvé, to měla něco málo přes 120cm (po první třídě.). prostřední syn je hrozně drobnej, v zimě jsem ho s tím vypravila na výpravu přes jednu noc, neunesl v tom ani spacák. Ale je mu pět. jenže do jiného batohu se spacák nevešel a já chtěla, aby si ho nesl sám.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49464 příspěvků 5 inzerátů 19.04.18 10:01
@Pudloslava píše:
od jaké výšky ti nosí toho foxe (předpokládám, že je to 30l)?
Mám totiž dojem, že uměl kratší záda, než Doldy zebra, ale přitom je psaný od 130 cm a zebra od 120 cm.

Doldy je proti deutrovi fakt kisna. Siroky, na uzkakteré ramena, a drobnouto postavu fakt ne. Holka meri tak 125a ma 40l, a nema to na tetobě nejkratsi variante

Lama Lama
Hvězda diskuse 49464 příspěvků 5 inzerátů 19.04.18 10:09

Jinak na víkend k babičce s do batohu 18l musí vejít, ikdyby nechtěli. Ted letí s babi na 4 dny do británie a vejít se taky musí. 40l mají na týden na hory nebo kdyžmusí přibalit spacák. Jako jednoznačně by jim líp sedla třicítka. Ale vyhráli finance. bavila jsem se o tom s chlápkem v Hudáči, přišel mi rozumný, A řikal- hele, za nás jsme v 8mi letech do skauta dostali padesátku nebo šedesátku, žádný nastavitelný záda a šlo to. Proti tomu je i tak krapět větší čtyřicítka od |Deutra extrémní luxus. Když koupíte třicítku, bude jim 2 roky sedět líp, pak dorostou na 140 cm, koupíte dospěláckej spaák a do třicítky se nevejde. Jste ochotná vrazit na 2-3 roky do batohu 3tis? Ne :jazyk:

Aliik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 19.04.18 10:43

Co tohle? Koukla jsem na MMB ;)
https://www.mimibazar.cz/…y-turisticky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >