Turistika a sex s cizincem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 06:40
Turistika a sex s cizincem

Čaute, :D
nějak dobu si píšu s jedním Belgičanem, který má arabský původ. Celém si rozumíme a píšeme si i o jistých… Věcech :D. Oba nás to baví si takhle psát, ale píšeme si samozřejmě o běžných každodenních věcech. Oba nás to baví, protože já nemám čas na partnera momentálně kvůli škole a on kvůli práci, tak si občas… Pomáháme. Rád by v budoucnu navštívil ČR a já zase někdy Belgii. Bylo by to myšleno spolu strávený týden, že on by provedl mě a já zase jeho. Jenže… On je strašný romantik a pochybuji, že by to zůstalo vše jen u provázení. Ráda bych to uli udělala a a kdyby na to došlo, tak se sním vyspala, ale najednu stranu něco ve mě mi to rozmlouva… :lol: ob ahsne se našli nebo on spíš mě, pomocí jedné sure, kde hledáte přátelé z různých zemí na posílání pohledu, psaní si atd.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
xiaxxx
Echt Kelišová 7874 příspěvků 05.03.19 06:43

Jsi svobodná, on taky. Tak se s ním vyspi, když to chceš :D:palec:

Tableta
Závislačka 4541 příspěvků 05.03.19 06:46

Hlavně nenaletět na falešný sladký řečičky. Asi budeš ještě hodně mladá.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 05.03.19 06:53
...

Jestli chceš ronit krokodýlí slzy, tak blbni!

Uživatel je onlineŠáruší
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 05.03.19 06:59

A chránit se proti pohlavním chorobám. Romantický Belgičan arabského původu. To je jak ze špatné telenovely.

RendaMR
Stálice 71 příspěvků 05.03.19 07:07

s těma návštěvama bych raději začala tady a jestli se osvědčí, teprve za ním do Belgie :nevim:

truelly
Závislačka 3097 příspěvků 05.03.19 07:07

Arabského původu… 8o ses zblánila? To si tak málo vážíš výdobytků svobody pro ženy v Evropě, že se jich chceš vzdát? :zed:

BaraRed
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 05.03.19 07:09
@truelly píše:
Arabského původu… 8o ses zblánila? To si tak málo vážíš výdobytků svobody pro ženy v Evropě, že se jich chceš vzdát? :zed:

Souhlas. 8o

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 05.03.19 07:10
@truelly píše:
Arabského původu… 8o ses zblánila? To si tak málo vážíš výdobytků svobody pro ženy v Evropě, že se jich chceš vzdát? :zed:
…slečna evidentně přemýšlí pipinou a né hlavou. O islámu evidentně nic neví. Nezbývá než doufat, že ji to přejde dřív, než ji ten arabáč ojede.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 07:13

Na sex ok, ale pozor na ně! Kamarádka si vzala londýnského araba a co? Stejně on názory nezmění, pokud děti tak jedině u nich (ne Londýn) a před svojema kamosema se chová prostě jako Arab, v soukromí je úžasny. Teď mají dilema, ona nechce tam, on nechce sem..

Uživatel je onlineŠáruší
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 05.03.19 07:13
@Tecumseh píše: …slečna evidentně přemýšlí pipinou a né hlavou. O islámu evidentně nic neví. Nezbývá než doufat, že ji to přejde dřív, než jiten arabáč ojede.

jsi zlá, vždyť je to romantický Belgičan :mrgreen:

Sára 1
Echt Kelišová 9037 příspěvků 05.03.19 07:20

Upřímně, já bych do toho nešla. Vůbec bych se nescházela. Nechala bych to jen u toho psaní. Pokud opravdu se s ním chceš vidět, tak radši tady. I tak bych byla opatrná. Nechceš si ho na ten týden nastěhovat k sobě???

Příspěvek upraven 06.03.19 v 04:42

Stánina
Generální žvanilka 22033 příspěvků 05.03.19 07:27
@Anonymní píše: Čaute, :D
nějak dobu si píšu s jedním Belgičanem, který má arabský původ. Celém si rozumíme a píšeme si i o jistých… Věcech :D. Oba nás to baví si takhle psát, ale píšeme si samozřejmě o běžných každodenních věcech. Oba nás to baví, protože já nemám čas na partnera momentálně kvůli škole a on kvůli práci, tak si občas… Pomáháme. Rád by v budoucnu navštívil ČR a já zase někdy Belgii. Bylo by to myšleno spolu strávený týden, že on by provedl mě a já zase jeho. Jenže… On je strašný romantik a pochybuji, že by to zůstalo vše jen u provázení. Ráda bych to uli udělala a a kdyby na to došlo, tak se sním vyspala, ale najednu stranu něco ve mě mi to rozmlouva… :lol: ob ahsne se našli nebo on spíš mě, pomocí jedné sure, kde hledáte přátelé z různých zemí na posílání pohledu, psaní si atd.

Blázne… naivní… :nevim:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 05.03.19 07:36

Nejsem zadny xenofob, ani si nemyslim, ze kazdy arab je terorista a tyra svoji zenu.. Dokonce znam jedno stastne manzelstvi cesky s arabem, ktere jim funguje uz leta.

Ale tohle fakt smrdi prusvihem… Vis, ze v Belgii je nejvetsi koncentrace dzihadistu? A sladke recicky, to je jejich styl. Hlavne tam proboha nejezdi za nim. A jestli ti to stoji za to, sejdete se nekde na neutralni pude a v hotelu. Ne u sebe doma!

Annabela11
Závislačka 3524 příspěvků 05.03.19 07:42
@Anonymní píše: Čaute, :D
nějak dobu si píšu s jedním Belgičanem, který má arabský původ. Celém si rozumíme a píšeme si i o jistých… Věcech :D. Oba nás to baví si takhle psát, ale píšeme si samozřejmě o běžných každodenních věcech. Oba nás to baví, protože já nemám čas na partnera momentálně kvůli škole a on kvůli práci, tak si občas… Pomáháme. Rád by v budoucnu navštívil ČR a já zase někdy Belgii. Bylo by to myšleno spolu strávený týden, že on by provedl mě a já zase jeho. Jenže… On je strašný romantik a pochybuji, že by to zůstalo vše jen u provázení. Ráda bych to uli udělala a a kdyby na to došlo, tak se sním vyspala, ale najednu stranu něco ve mě mi to rozmlouva… :lol: ob ahsne se našli nebo on spíš mě, pomocí jedné sure, kde hledáte přátelé z různých zemí na posílání pohledu, psaní si atd.

Jsi svobodná dělej si co chceš…já bych do toho šla ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama