TV Barrandov - Nebezpečné vztahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 04.02.17 18:17
TV Barrandov nebezpečné vztahy

Co si o tomto pořadu myslíte? Předpokládám, že tam jsou herci, ne skuteční lidé.
No dnes mě dostal příběh vyměněných dětí v porodnici, na který by se přišlo jakože až teď (asi po 18-ti letech, nevím kolik je dívce), díky tomuto pořadu. Tím, že by z toho určitě byla šílená akce, plno odškodnění, mě pořád utvrdil v tom, že jde jen o „hru“

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 04.02.17 18:20

@lupilka.cz takže ta dcera opravdu nebyla její? neviděla jsem ten kousek kdy to říkal :think:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 04.02.17 18:22

Opravím, dceři bude 30 let. Dle testu dna není její dcera a našli i tu druhou matku

Kotatko03
Echt Kelišová 8065 příspěvků 04.02.17 18:25

Ano, jsou to herci ;) Občas, když se nudím kouknu. Totálně mě dostal díl kdy tam byla slečna, která si myslela, že její mamka není její mamka, jak jí našli sestru a nakonec její biologická matka přišla, tak to mě dojalo. Ale jinak většinou z toho mám srandu :oops:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 04.02.17 18:27

Já si myslím, že to ani reálné příběhy nemohou být. Zrovna ten s tím dvojcetem jsem taky viděla

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 04.02.17 18:38

Už jsem tam objevila pár nesrovnalostí, které hodily příběh do kategorie „scénáristův nesmysl“. Jen si říkám, proč by se Musil něčemu takovému propůjčil?

ximena
Povídálka 25 příspěvků 04.02.17 18:41

Nikdy jsem to nevidela ale vim ze jsou tam herci a ktera agentura to ma na starosti :D

Effis
Kecalka 105 příspěvků 15 inzerátů 04.02.17 18:46

Podle mně je to zahrané, ale některé náměty možná čerpají ze života..nevim, viděla jsem akorát tři díly.

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 04.02.17 18:56

Jak na to nekdo muze koukat kdyz je to cele od A-Z vymyslene (a hraje si to na realitu) a jeste naprosto tupe sehrane??? Musil tim u me dost klesnul, mel by na vic…

peta81
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 04.02.17 18:56

Zrovna vcera jsem to videla poprve, nejak tu vecer zustal zapnuty tenhle program :nevim: a zirala jsem teda jak je to pitomost. nesmyslne pribehy, udesne prehravani radoby hercu a cele je to trapne. vzdycky jsem mela musila rada, ale tohle :roll: a ano, pozjistovala jsem si o tom poradu a je to cele smyslene a nahrane.

Levandulina
Kelišová 5609 příspěvků 17 inzerátů 04.02.17 18:58

Nechápu Musila, že se k tomuhle propůjčil. Škoda, že nedávají něco, kde jsou opravdoví lidé. Jako dřív bývávalo Áčko.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 04.02.17 19:19

Asi každý potřebuje prachy.. Ale taky mi to k Musilovi nesedí. Je to škoda, ale pořád je to šílenej teda..

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 04.02.17 19:33

Je to totální blábol tak jako „Aféry“. Barandov má asi moc peněz a neví jak je utratit, tak točí takové nesmysly. Oba moderátoři u mně klesly, to jak se snaží předstírat že to je všechno realita a ubohé.

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16572 příspěvků 04.02.17 19:53

To jste mě dostali. Koukám pravidelně, pokud nesloužím, a myslela jsem, že to jsou opravdické příběhy.. :think:
Jinak ale kdyby jo, Honzu mám moc ráda, a že se rozpláče, mu v mých očích jen „přidává“.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 04.02.17 19:56

Právě, taky nechápu, že se k tomu Honza propůjčil. Ale co…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >