Televizní pořad Soudkyně Barbara

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.15 16:14
Tv pořad Soudkyně Barbara

Ahoj mamči, včera jsem se dívala na TV Barrandov na pořad Soudkyně Barbara.
Byl to díl o rozvodu, kdy manželku přiváděla k šílenství manželova plynatost. Já bohužel musela odběhnout a vrátila jsem se k TV až na úplný konec, kdy jsem zjistila, že děti byly svěřeny do péče manžela a paní bude platit jako mourovatá. Můžete mi prosím někdo napsat, z jakého důvodu dostal děti manžel, pokud jste pořad viděly? Jsem v podobné situaci. Můj muž je dobytek, přijde z práce vleze s páchnoucími nohami do postele, prdí, smrdí, potí se jako prase, spodky mění max. jednou za týden a to už musím hodně nadávat. Je to hodně nepříjemné, jsem nervózní, protivná, nadávám, celé noci nespím, protože neustále chodím otevírat okno a větrat. Má to obrovský vliv na náš partnerský život, začínám na něj mít averzi, psychika v háji, neustálá únava, stres, raději jsem přes dopoledne v práci, odpoledne doma s dětmi a když se blíží hodina, kdy se on vrací domů, tak já mám zase chuť někam odejít).
Přemýšlím nad rozvodem, ale teď jsem podělaná strachy, že bych mohla přijít o děti :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
jenika1
Závislačka 3032 příspěvků 27.05.15 16:25

Taky jsem to neviděla do konce, ale obhájkyně manžela útočila na manželku, protože ona odešla od něj (nemohla to prý snášet) a nechala mu děti, napadla manžela (pokousala ho) chovala se hystericky a děti se jí bály.

jenika1
Závislačka 3032 příspěvků 27.05.15 16:27

Ted si uvědomuji po přečtení tvého příspěvku, že ona právě po příchodu manžela odcházela z domu, aby s ním nemusela být, ale děti mu tam nechala.

lukresia
Kelišová 7139 příspěvků 27.05.15 18:14

Holky v tom pořadu vystupuji herci nebo opravdu ti, kterých se to týká?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.15 18:48
@jenika1 píše:
Ted si uvědomuji po přečtení tvého příspěvku, že ona právě po příchodu manžela odcházela z domu, aby s ním nemusela být, ale děti mu tam nechala.

Já už mám děti větší, školou povinné. Veškerou péči o ně obvykle zastávám já, manžel je rád, že si může po práci vlézt do postele s notebookem a až do večeře mu všichni můžeme vlézt na hrb. A po večeři k telce a je vysmátej. Ale vyhrožuje sebráním dětí pokaždé, když se zmíním o rozvodu. A hlavně, já nemám peníze, nemám kam jít. Dům je jeho rodiny, na katastru psaný manžel jako spolumajitel, rekonstrukce se platila platů nás obou, na půl jsme platili majetkové vyrovnání s dalším členem jeho rodiny. Já platím téměř všechno, on jen zálohy na vodu a elektřinu, pečivo, a uzeniny, vše ostatní obvykle platím já (což náklady na školní děti jsou nemalé). Neušetřím nic a on syslí na podnikatelském účtu, což v případě potřeby použije na materiál do firmy. Vyhrožuje, že mi nedá ani korunu, a že aby nemusel platit alimenty, bude chtít minimálně střídavou péči. Nebránila bych mu, kdyby byl dobrý otec, ale takhle…? Nemůžu to dětem udělat :-(. Logicky si myslím, že by manželovi argumenty u soudu neprošly, jenže když vidím ten pořad, a jak si svědci i partneři vymýšlí… Fakt se bojím. Hlavně proto, že já nejsem schopna dětem zajistit adekvátní bydlení. Respektive, zaplatila bych nájem, školu a co dál? Bojím se :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.15 18:50
@lukresia píše:
Holky v tom pořadu vystupuji herci nebo opravdu ti, kterých se to týká?

Herci, a soudkyně se mají střídat dvě (také herečky)

babulkaa
Kecalka 348 příspěvků 27.05.15 18:52
@Anonymní píše:
Herci, a soudkyně se mají střídat dvě (také herečky)

znám to z PL televize a určo herci, protože se tam někteří objevovali víckrát a hlavně poláci mají asi 10 takových jakoby reality show a ti " lidi " tam hráli taky.

Lucynka24
Nováček 2 příspěvky 05.06.15 08:14

Aha, já si myslela, že je to fakt…

lukresia
Kelišová 7139 příspěvků 05.06.15 08:36

A jak se vybírá případ? na přání těch zůčastněných? oni z toho mají prachy?

rj1983
Povídálka 21 příspěvků 05.06.15 12:01

Určitě herci a navíc se ty případy opakují. Sem je viděla na slovákách tam to má ale podle mě větší grády :pankac: hlavně ty obhajci sou tam lepší aspoň teda podle mě :nevim: Sice sem tam viděla jednu z té jejich soudní síně ale připadala mi jakoby musela u nás trochu ubrat.

Ell-Chmell
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 05.06.15 14:34

@rj1983 :palec: Přesně to jsem chtěla napsat:-) Já na slovenskou čučím docela často, českou jsem měla zapnutou jednou a nějak mi přijde, že to těm hercům nejde přes pusu :nevim:

Lucynka24
Nováček 2 příspěvky 12.06.15 11:35

Taky to ted sleduju na slovákách a to je lepčíí :D

Levandulina
Kelišová 6735 příspěvků 6 inzerátů 25.06.15 17:49

Aha, ja myslela, ze je to opravdove a ne zadni herci. Tak to me nebavi :)

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 25.06.15 17:57

Mě stačí soudkyně a soudci na rakouských a německých televizích. Mají každý den soudy - herci se to hold někde musí naučit :lol:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 25.06.15 18:09

Já to sleduju na jojce, tam mi to přijde věrohodnější a hodně dlouho jsem si myslela, že je to doopravdy.Na barandově mě to tak moc nebere, to je slabý odvar toho, co je na jojce.Tam se probíral i anál a vůbec je to hodně drsný.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama