TV tip - Danielův svět (o hodných pedofilech)

272
20.10.15 12:36

TV tip - Danielův svět - (o hodných pedofilech)

Jen tip ke koukání, kdybyste se večer nuditi. :) Týká se to dětí, tak ať se zase něco nového dozvíme o světě.
Dnes 20.10. ČT 2, 21:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2447
20.10.15 12:40

Díky za připomenutí. Viděla jsem ukázky, ale nezaregistrovala čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3134
20.10.15 13:19

Před chvilkou jsem na to narazila v TV programu a moc nechápala co si o tom myslet. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3885
20.10.15 13:25
@berusa.m píše:
Před chvilkou jsem na to narazila v TV programu a moc nechápala co si o tom myslet. 8o

Jsem z toho taky 8o.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1571
20.10.15 13:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
20.10.15 14:20
@berusa.m píše:
Před chvilkou jsem na to narazila v TV programu a moc nechápala co si o tom myslet. 8o

Co si o tom myslet?
Někdo se bohužel narodí i s takovou orientací a nic s tím neudělá. I naše děti to může potkat… :zed:
Tak je to hlavně o tom, že ne všichni pedofilové jsou úchyláci… Někteří to mají jen jakoby platonické. Mají na dětech rádi spíš tu nevinnost a krásu. Nemusí hned jít o sex. Dokument bude nejspíš o tom, jak se s tím ten člověk musí naučit žít. Překonat své pudy buď čistě svou morálkou, pomocí léků/hormonů nebo i nějak definitivně operativně apod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6980
20.10.15 14:24

@kubee to si říkám vždycky, že nikdy nevím co bude z mojích dětí, ale nic to nemění na tom, že své děti bych nikdy vědomě nenechala ve společnosti pedofila - nerozumím jejich světu, jejich myšlení a nevěřím, že nemůže dojít k překročení té platonické hranice, co když zrovna moje dítě v něm vzbudí nepřekonatelnou touhu? Lidé přeci potřebují uspokojovat své potřeby :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
20.10.15 14:44
@latunka01 píše:
@kubee to si říkám vždycky, že nikdy nevím co bude z mojích dětí, ale nic to nemění na tom, že své děti bych nikdy vědomě nenechala ve společnosti pedofila - nerozumím jejich světu, jejich myšlení a nevěřím, že nemůže dojít k překročení té platonické hranice, co když zrovna moje dítě v něm vzbudí nepřekonatelnou touhu? Lidé přeci potřebují uspokojovat své potřeby :nevim:

To potřebují, ale taky neskočíš na hezkého chlapa jen proto, že se ti líbí. :mrgreen: Jelikož je to pro ně ale zcela nepřípustné, tak to jakýmkoliv způsobem musí překonat. Co takoví faráři, kteří taky nemůžou mít sex? Ti mají jen víru.
Kolik lidí se k tomu asi tak hlásí… Tady spíš jde o to, jak dobře toho konkrétního člověka známe osobně. Jestli mu celkově věříme. Pedofil může být kdokoliv. Spíš tedy bych nechala dítě s pedofilem, o kterém to vím (nejlépe samozřejmě, který bere nějaké prášky…) a věřím mu, než člověku, kterému nedůvěřuji, ikdyž to může být třeba příslušník rodiny. :nevim: To jsem hodně přehnala, nevím, jak by to bylo ve skutečnosti, kdybych někoho takového znala… Ale všeobecně se snažím nemít moc zbytečných předsudků, ke kterým i toto dost ožehavé téma patří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5914
20.10.15 14:47

Bože můj, mám z toho dokumentu pocit, jako bychom snad měli pedofily přijmout jako součást života. :zed:

Všichni takoví by se měli nechat vykastrovat. :cert:

Žádný takový si nikdy ode mě nezíská důvěru a pokud o nějakém budu vědět, tak se mu budu vyhýbat jako čert kříži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6980
20.10.15 14:50

@kubee jj,to chápu - jenže tady spíš nejde ani o předsudky, ale jako spíš o hrozný strach „co by kdyby…“ :nevim: I když je to přesně jedna z těch situací o kterých člověk nemůže vědět jak se zachová, dokud je neprožije - např. kdyby to byl třeba kluk ze sousedství, znala bych ho odmala, moje děti se v něm vzhlídli jak ve „starším bráškovi“, bral by je co já vim třeba na ryby nebo prostě něco co jim ostatní chlapy v rodině nedopřejou a po nějaké době se mi svěřil, že je pedofil.To nevím co bych dělala :nevim: Je taky fakt, že ty děti zneužívají spíš jiní lidi než pedofilové /zakomplexovaný strýček/ a k tomu nejhoršímu tam musí být prý i sadistické sklony, ale stejně, ten strach že toho člověka špatně odhadnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
20.10.15 14:58
@latunka01 píše:
@kubee jj,to chápu - jenže tady spíš nejde ani o předsudky, ale jako spíš o hrozný strach „co by kdyby…“ :nevim: I když je to přesně jedna z těch situací o kterých člověk nemůže vědět jak se zachová, dokud je neprožije - např. kdyby to byl třeba kluk ze sousedství, znala bych ho odmala, moje děti se v něm vzhlídli jak ve „starším bráškovi“, bral by je co já vim třeba na ryby nebo prostě něco co jim ostatní chlapy v rodině nedopřejou a po nějaké době se mi svěřil, že je pedofil.To nevím co bych dělala :nevim: Je taky fakt, že ty děti zneužívají spíš jiní lidi než pedofilové /zakomplexovaný strýček/ a k tomu nejhoršímu tam musí být prý i sadistické sklony, ale stejně, ten strach že toho člověka špatně odhadnu.

No právě, co by, kdyby. Ten strach je jasný. Taky nevím, jak bych se vlastně zachovala. Zrovna třeba v té situaci, jak popisuješ, to je prostě těžké… Kdybych dětem dovolila se s ním dále vídat, stejně by tam určitě červík hlodal.
Většina to právě ale bere spíš jako předsudek, ani by s takovým člověkem neprohodili slovo viz předchozí příspěvek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
20.10.15 15:10
@kubee píše:
To potřebují, ale taky neskočíš na hezkého chlapa jen proto, že se ti líbí. :mrgreen: Jelikož je to pro ně ale zcela nepřípustné, tak to jakýmkoliv způsobem musí překonat. Co takoví faráři, kteří taky nemůžou mít sex? Ti mají jen víru.
Kolik lidí se k tomu asi tak hlásí… Tady spíš jde o to, jak dobře toho konkrétního člověka známe osobně. Jestli mu celkově věříme. Pedofil může být kdokoliv. Spíš tedy bych nechala dítě s pedofilem, o kterém to vím (nejlépe samozřejmě, který bere nějaké prášky…) a věřím mu, než člověku, kterému nedůvěřuji, ikdyž to může být třeba příslušník rodiny. :nevim: To jsem hodně přehnala, nevím, jak by to bylo ve skutečnosti, kdybych někoho takového znala… Ale všeobecně se snažím nemít moc zbytečných předsudků, ke kterým i toto dost ožehavé téma patří.

Tak zrovna faráře bych tu nehájila - v církvi toho zneužívání bude bohužel taky dost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
20.10.15 15:14
@želvička28 píše:
Tak zrovna faráře bych tu nehájila - v církvi toho zneužívání bude bohužel taky dost…

To jsem nemyslela jako faráře pedofily, ale faráře s normální orientací. Jakože mají také potřeby, ale víra jim je nedovoluje uspokojovat. Nebo se pletu? Pokud nejsou teda evangelíci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6980
21.10.15 00:00

Nemůžu to rozdýchat, pro mě naprosto otřesné 8o jak tam koukali na to dětské hřiště-kolik z nich si pak při honění představovalo třeba ta dvojčátka, na která se upozornili?! :poblion: asi jsem netolerantní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
21.10.15 09:25

Tak já sem s toho měla husí kuži, a jak hleděli na ty děti na hřišti… když si představím že někdo hledí na moje dítě :zed: no brrrr
a jak furt chtěl navštívit v té rodině Míšu :nevim: určitě už to jeho rodiče ví a pochybuju že ho někdy vubec pustili k nim domu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama