Tvar penisu (pravděpodobnost otěhotnění, povaha)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.11.21 16:29

Tvar penisu (pravděpodobnost otěhotnění, povaha)

Ahoj, dnes anonymně, abych nebyla za krávu. S přítelem už jsme dlouho snažilky, ale furt nic.

Má takový dost úzký „nářadíčko“ a mně dokonale zrovna netěsní, jestli mi rozumíte. Plus ho má dost doprava. Myslíte, že i tam může být problém?

Plus jsem si všimla, že různí muži mají s různými tvary svých údů různé povahové rysy. Ztotožníte se?

Tento přítel - úzký, zahnutý v pravo - nervozní, neklidný, ale dokáže být romantický
Minulý přítel - široký, krátký, zcela rovný - usedlý, bez názoru…

co říkáte? :mavam: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27938
24.11.21 16:37

@tobe_fakt_nedam :zed: :zed: :zed:
nevím, jestli jsi troll nebo ducha mdlého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
24.11.21 16:38

@tobe_fakt_nedam dnes anonymně, když jsi se dnes registrovala? ehm, ehm, jsi troll i to druhé, co jsi sama napsala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23142
24.11.21 16:48

Ty jsi spadla z višně? 😂
Tvar penisu nemá vliv na početí. A ani na povahové vlastnosti. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23142
24.11.21 16:49
@stinga píše:
@tobe_fakt_nedam dnes anonymně, když jsi se dnes registrovala? ehm, ehm, jsi troll i to druhé, co jsi sama napsala

Bravíčko už neexistuje, tak pubertální mládež píše na Emimino. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
24.11.21 16:56

Odpověď na tvé otazky: na a ne. :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6831
24.11.21 17:00

Skoda, ze tvuj fotrik na nem nemel uzel, mohlo byt o jednu blbenku na svete mene :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4731
24.11.21 17:04

Anonymní nejsi, označit se za uvedené zvířátko je urážka hlavně pro to zvíře…
Já ani nevím co na to napsat, protože se musím jenom smát :lol: děvče vagína není zavařovačka, aby ti hermeticky těsnila a velikost, šířka či zahnuti údu skutečně nemá žádný vliv ani na plodnost ani na povahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9265
24.11.21 17:09

Ten úvod je top :mrgreen: Tak dneska to nevyšlo, no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
24.11.21 17:10
@tobe_fakt_nedam
@tobe_fakt_nedam píše:
Ahoj, dnes anonymně, abych nebyla za krávu. S přítelem už jsme dlouho snažilky, ale furt nic.

Má takový dost úzký „nářadíčko“ a mně dokonale zrovna netěsní, jestli mi rozumíte. Plus ho má dost doprava. Myslíte, že i tam může být problém?

Plus jsem si všimla, že různí muži mají s různými tvary svých údů různé povahové rysy. Ztotožníte se?

Tento přítel - úzký, zahnutý v pravo - nervozní, neklidný, ale dokáže být romantický

Tak jestli jste oba snazilky, tak v tom bych viděla ten problém. Jestli si do trenek nedává vidensky párek a ty čekáš durynskou klobasku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36852
24.11.21 17:19
@tobe_fakt_nedam píše:

Na penisu jsou nejdůležitější ty spermie. Takže tvarem to fakt nebude. A k povahovým rysům podle tvaru nádobíčka se radši vyjadřovat nebudu 🤦‍♂️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1125
24.11.21 17:20
@topazio píše:
Ty jsi spadla z višně? 😂
Tvar penisu nemá vliv na početí. A ani na povahové vlastnosti. :zed:

Jste si jistá? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13888
24.11.21 17:29
@tobe_fakt_nedam píše:

Jestli ti netěsní, tak mu ho omotej hadrem. A jestli chceš mít jistotu, že mu to pálí na správné místo, tak dělejte každý sudý styk zezadu. Tj. jednou bude pálit doprava a podruhé doleva. Tak se to rovnoměrně rozmístí a pravděpodobnost početí jistě stoupne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2941
24.11.21 17:36

Toto_fakt_nedam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
24.11.21 17:41

@Martha03 „vagína není zavařovačka, aby ti hermeticky těsnila..“ To mě rozsekalo! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat