Zvětšení a zpevnění prsou po dětech bez plastiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kobylka79
Povídálka 42 příspěvků 07.02.18 10:15
Tvar prsou po porodu-zvetseni...zpevneni

Hezky mrazivy den, mam problem s prsy, uz jako pubertak jsem nemela mala prsa c-d, odkojila jsem 5deti, tahne mi na 40l, ted mam velikost E-F. Jenze prsa spadla dolu, chtela bych je nejak zpevnit i zvetsit.Na plastiku nemam.Mate neco osvedceneho co pomuze?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33502 příspěvků 10 inzerátů 07.02.18 10:18

Dobrá podprsenka a posilování prsních svalů. Jinak opravdu jen plastika, pokud bys chtěla dosáhnout opravdu velkého rozdílu.

Kobylka79
Povídálka 42 příspěvků 07.02.18 10:21

Kdyz jsem oblecena, leckoho muj dekolt zaujme, kdyz se svleknu uz je to horsi.Chci aby se manzelovi stale libili.

Kobylka79
Povídálka 42 příspěvků 07.02.18 10:23
@Tiger-lily píše:
Dobrá podprsenka a posilování prsních svalů. Jinak opravdu jen plastika, pokud bys chtěla dosáhnout opravdu velkého rozdílu.

A cviceni jake? Koukala jsem i na internet na cviky. jeden cvik delam ale zadna zmena

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33502 příspěvků 10 inzerátů 07.02.18 10:24
@Kobylka79 píše:
Kdyz jsem oblecena, leckoho muj dekolt zaujme, kdyz se svleknu uz je to horsi.Chci aby se manzelovi stale libili.
:kytka: Však manžel taky stárne a pokud je mezi vámi něco víc, než pohled na prsa, tak se mu určitě líbíš i tak. S cvičením nikdy nic nepokazíš, zformuje ti celou postavu a jinak se taky člověk musí smířit s tím, že už mu není dvacet. ;)
Kobylka79
Povídálka 42 příspěvků 07.02.18 10:25

A podprsenky kupuji jen v astratexu, ty se mi osvedcili,

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33502 příspěvků 10 inzerátů 07.02.18 10:26
@Kobylka79 píše:
A cviceni jake? Koukala jsem i na internet na cviky. jeden cvik delam ale zadna zmena

Zkus kouknout sem

Kobylka79
Povídálka 42 příspěvků 07.02.18 10:26
@Tiger-lily píše: :kytka: Však manžel taky stárne a pokud je mezi vámi něco víc, než pohled na prsa, tak se mu určitě líbíš i tak. S cvičením nikdy nic nepokazíš, zformuje ti celou postavu a jinak se taky člověk musí smířit s tím, že už mu není dvacet. ;)

Manzel starne a pritom i blbne.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33502 příspěvků 10 inzerátů 07.02.18 10:27
@Kobylka79 píše:
A podprsenky kupuji jen v astratexu, ty se mi osvedcili,

Ty jsou dobré. Na podprsenku určitě dávat pozor, protože bez ní se vazy vytahují víc a velká těžká prsa jdou k zemi.

Kobylka79
Povídálka 42 příspěvků 07.02.18 10:38
@Tiger-lily píše:
Ty jsou dobré. Na podprsenku určitě dávat pozor, protože bez ní se vazy vytahují víc a velká těžká prsa jdou k zemi.

Jo ty jsou nejlepsi a daji se i poridit za slusnou cenu.Na cviky jsem koukala urcite si nejaky vyberu a zacnu

Kobylka79
Povídálka 42 příspěvků 07.02.18 10:40

A co ty nejaky prirodni pripravky? Pomuzou trochu k tomu cviceni?

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 07.02.18 10:45

Neexistuje náhodou jen takové to přišití kůže nad prsy? Nejde vyloženě o kompletní plastiku ve smyslu uplně nová prsa, ale chytí se ta kůže a prsa se jakoby vytáhnou nahoru. Utěšuji se touto možností do budoucna :lol:

Kobylka79
Povídálka 42 příspěvků 07.02.18 10:52
@tyniste píše:
Neexistuje náhodou jen takové to přišití kůže nad prsy? Nejde vyloženě o kompletní plastiku ve smyslu uplně nová prsa, ale chytí se ta kůže a prsa se jakoby vytáhnou nahoru. Utěšuji se touto možností do budoucna :lol:

To vubec nevim. Cetla jsem ze jde je zpevnit vlastim tukem ale stejne 60 000 -70 000

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 07.02.18 11:00

Jojo, strejda gůgl poradil - jde o modelaci prsou:

Při modelaci a zpevnění prsou se provádí redukce nadbytečné povolené kůže a posunutí dvorce směrem nahoru.

Odkaz

Na tu modelaci bych se zeptala konkrétně na konzultaci kolik by to stálo, píšou tam, že se často doplňuje s jinými úpravami, které bys ty třeba nechtěla.

Nevím nevím, ale podle mě jsou na velká prsa po dětech cvičení a doplňky krátká. Dobrá podprda je samozřejmostí :)

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 07.02.18 11:12

No a nebolí tě z toho záda? Nechodíš třeba se zády na rehabilitace? Zkus se zeptat doktora, pojišťovny někdy proplácí zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Jinak jí mám přesně opačný problém :D po dvou odkojených dětech mám podprdu 70A :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >