Tvaroh, kdy podávat

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
en.bee
Povídálka 13 příspěvků 13.11.14 11:01
tvaroh, kdy podávat

Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat od kterého mesice jste dávaly tvarohacky, bobiky, pribinacky atd. A co je nejlepší z výrobků. Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
fenny
Kelišová 5283 příspěvků 13.11.14 11:03

Od roka jsem dávala tvaroh se žloutkem, s medem nebo ovocem. Na tvaroháčky, bobíky, pribináčky a podobné chemické mňamky prdím.

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 13.11.14 11:03

Od žádného, je to plný cukru, ušlehej doma tvaroh s rýžovým nebo agave sirupem a máš to zdravý a za zlomek ceny. :)

kvaček
Extra třída :D 13783 příspěvků 13.11.14 11:04

@en.bee do roka ne.. ale já nejsem hrotící, vím, že někdo občas dá, ale dřív jak k roku by se to dávat nemělo.. Záleží na výrobku.. Bobíky a pribináčky, tamí různé zahušovadla a kde co, někdo tvrdí, řže Lipánek je vlastně jenom tvraroh smetnaa, že je nejmíň nahrazovaný

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 13.11.14 11:06

Někdy po třetím roku, ale spíš jen vyjímečně. Ušlehej doma tvaroh s trochou cukru a jakéhokoliv ovoce (teď asi spíš kompot), vyjde tě to o mnoho levněji a je výrazně lepší.

en.bee
Povídálka 13 příspěvků 13.11.14 11:06

A Ťan sirup se prodává kde? Jsem o něm ještě neslyšela :)

en.bee
Povídálka 13 příspěvků 13.11.14 11:08

Ten sirup koupil kde?;)

zrcadlo
Kelišová 7287 příspěvků 13.11.14 11:11

Tvaroh cca od roka, z hotových výrobků jedině Lipánek, ostatní stojí za prd. Ale ušlehat doma tvaroh s trochou mléka a třeba místo cukru jen s banánem je zdravější a za stejné peníze je toho mnohem víc. Dávám i napůl tvaroh s jogurtem, s tím jsem začala, aby si zvyknul na jinou chuť.

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 13.11.14 11:14

@en.bee
Datlový, rýžový, agave sirup kupuju v Globusu, stačí troška, je to hodně sladké, takže ti ta lahvička vydrží fakt dlouho. Budou to mít určitě i v jiných obchodech, vypadá to takhle:

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 13.11.14 11:17

@en.bee Ve zdravé výživě se taky dají koupit ty sirupy.

en.bee
Povídálka 13 příspěvků 13.11.14 11:18

Děkuji :)

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 13.11.14 11:23

@en.bee Z tebou jmenovaných komerčních produktů teda nedostává ani jeden. Po roce začal občas dostávat domací pribiňák - tvaroh namíchaný se zakysanou smetanou (a případně ovocem).

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 13.11.14 11:28

Tvaroh nejdřív po roce, tedy i pribináčky, ale dávala bych je spíš sporadicky, než pravidelně.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20776 příspěvků 13.11.14 11:29

Já tvaroh dávala cca od 10 M… :think: přesně si to nepamatuju. ALe malý mi odmítal mléko i UM, jogurty minimálně, tak abych do něj dostala nějakou tu mléčnou dávku, tak nakonec zabral tvaroh.
Buď doma namíchaný s ovocem, nebo když už, tak Lipánka. Tam je té chemie a zahušťovadel ještě nejméně.

maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 13.11.14 11:54

Občas se u těchto diskuzí bavím, zvlášť když jsem nyní potkala v zoo maminku co svému cca ročnímu dítěti (ještě nechodilo) dala ke svačině hranolky :D… ale jo cca 10m - 12m a jsem strašná máma, občas dám obyčejnej Pribiňák a teď mi malej frčí na sýru Bejbybel :D Jj… :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >