Tvorba modřin a další zdr. problémy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.10.21 21:34

Tvorba modřin a další zdr. problémy

Vím, že se nedozvím na jisto co mi je, že to řekne jedině doktor.
Ale k němu se musím prvně objednat - zítra. Tak mě zajímá zda měl někdo stejné nebo podobné problémy jako já?
Dlouhodobě se mi samovolně tvoří modřiny. K tomu se přidal zápach podpaží (nepotím se, že bych jsem měla mokré fleky v podpaží), ale cítím v podpaží hnusný jakoby hnilobný zápach.
V poslední době už silné bolesti hlavy - paralen nepomáhá, ibalgin nechci v minulosti jsem na něm měla závislost. A točí se mi v hlavě, chvilkami jak bych jsem nevěděla co bylo před hodinou, ráno apod a přitom jsem celou dobu při vědomí

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
819
12.10.21 21:38
@Anonymní píše:
Vím, že se nedozvím na jisto co mi je, že to řekne jedině doktor.
Ale k němu se musím prvně objednat - zítra. Tak mě zajímá zda měl někdo stejné nebo podobné problémy jako já?
Dlouhodobě se mi samovolně tvoří modřiny. K tomu se přidal zápach podpaží (nepotím se, že bych jsem měla mokré fleky v podpaží), ale cítím v podpaží hnusný jakoby hnilobný zápach.
V poslední době už silné bolesti hlavy - paralen nepomáhá, ibalgin nechci v minulosti jsem na něm měla závislost. A točí se mi v hlavě, chvilkami jak bych jsem nevěděla co bylo před hodinou, ráno apod a přitom jsem celou dobu při vědomí

Nechci strašit ale ty samovolne modřiny nevěsti nic dobrého. Může se jednat o krevní chorobu. Návštěvu lékaře bych neodkládala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71468
12.10.21 21:42
@Švédka87 píše:
Nechci strašit ale ty samovolne modřiny nevěsti nic dobrého. Může se jednat o krevní chorobu. Návštěvu lékaře bych neodkládala.

Hele, většinou, zejména pokud je to dlouhodoby problém bez progrese, bez dalších krvacivych projevu, to nic neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
12.10.21 21:44

Tak k doktorovi každopádně. Určitě odběry krve a dál se uvidí. Může to být neurologické, hormonální, ale ty modřiny jsou divné. Držím pěsti, ať jsi brzo v pohodě. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23682
12.10.21 22:20

Můžeš mít zvýšenou srážlivost krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51820
12.10.21 23:45
@divine woman píše:

Spíš sníženou, ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71468
13.10.21 07:03
@divine woman píše:

Jak souvisí zvýšena srážlivost s modrinama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1171
13.10.21 12:31

Modřiny se tvoří i při zvýšené funkci štítné žlázy, kvůli tomu můžeš mít i vysoký tlak (točení a nesoustředěnost). Určitě ti doktor pomůže, neboj se a hlavně se objednej nebo běž rovnou podle toho, jak má tvůj doktor ordinační hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23682
13.10.21 12:50

@Lama Lama Bouchneš se a už jí máš, ani o tom nevíš. Modřinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71468
13.10.21 13:26
@divine woman píše:
@Lama Lama Bouchneš se a už jí máš, ani o tom nevíš. Modřinu.

Při zvýšené srážlivost?
O tom nevim. A skoro bych řekla, že bych o tom něco věděla, kdyby to tak bylo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat