Tvrdá bílá kulička na horním patře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miska02
Kecalka 130 příspěvků 10.01.18 16:03
Tvrdá bílá kulička na horním patře

Dobrý den všem. Už 2 týdny mám na horním patře tvrdou bílou kuličku. Nejde vymáčknout a bolí jen když ji furt zkoumám jazykem, nebo prstem. Zítra jdu k zubaři, ale nedalo mi to a hledala jsem na netu co by to mohlo být a našla jsem ne zrovna dobrý věci. Jinak žádnou pohlavní chorobu opravdu nemám jelikož jsem půl roku po porodu a to ženskou proklepnou celou. Měla jste některá něco podobnýho nebo stejného? Moc děkuji za komentáře :kytka:

Reklama

Reakce:

Příšera
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 10.01.18 16:10

@Miska02 Ahoj, možná je to blbost, ale já kdysi měla taky tvrdou bílou kuličku, ale jako hodně tvrdou…no a nakonec mi tam vyrostl zub „navíc“ :-D to jako fakt…úplně na patře mimo zubní oblouk, no už je to pár let, musela jít ven a „ďolík“ tam mám pořád. Tak snad to taky nebude nic vážného, jinak občas se dělají záněty, to se rozřízne a vyčistí a je to taky v klidu, to jsem mívala zas když jsem byla malá. To bude dobrý neboj.

Miska02
Kecalka 130 příspěvků 10.01.18 16:15

@Příšera Jo to už mě taky napadlo, protože tetě narostl další špičák z patra těsně za předníma zubama :lol: ale museli ji ho tam nechat. Prej by pro ní bylo nebezpečné kdyby jí ho vytrhli. Děkuju za útěchu. Nikdy jsem nic podobnýho neměla. Přítel prej ať to propichnu špendlíkem tak jsem to zkusila, ale bojím se vid :lol: tak jsem do toho tak nějak píchla a vytekla pidi kapka čistý krve. Žádná voda ani sražená krev nic.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 10.01.18 16:17

@Miska02 Nepíchej do toho a nech to na doktora, ještě si do toho něco dostaneš. To bude v klidu, mně právě vyrostla navíc stolička za obloukem a vytrhli ji hned, jak byla venku, no byl to masakr, tři lidi mě drželi :-D ne že by to bolelo, ale fakt tam držela, tak musel zabrat a já neudržela hlavu, no komedie :-D ale jestli do toho jde píchnout, tak bych to tipla na nějaký menší zánět, to se léčí úplně v klidu, dej pak vědět.

Miska02
Kecalka 130 příspěvků 10.01.18 16:19

@Příšera To věřím :lol: Děkuju :) Tvl jak idiot chodim pravidelně k zubaři, na dentální hygienu, používam mezizubní kartáčky a i tak by se mi tam udělal zánět jo… No to mě po… :lol: Dám zítra vědět :)

Příšera
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 10.01.18 16:21

@Miska02 Tomu nezabráníš, stačí se trošku škrábnout a něco do toho chytit, já to měla v dětství celkem často a to jsem taky chodila k zubaři a starala se o zuby dobře :)

jancabr
Kecalka 290 příspěvků 28 inzerátů 10.01.18 17:23

Já měla takovou divnou „kuličku“ pod jazykem. Asi 2 měsíce pomalu rostla do velikosti téměř zrnka rýže. Nakonec lupla sama a vylezl z toho malinký kamínek. Byl to náhodný zánět slinné žlázy, který se zatím naštěstí neopakoval. Doktor jistě zítra poradí co se děje

Miska02
Kecalka 130 příspěvků 10.01.18 17:36

@jancabr Děkuji :) dám vědět co to je :)

Miska02
Kecalka 130 příspěvků 11.01.18 15:45

Tak mám ucpanou slinnou žlázu. Když to do dvou týdnů nezmizí tak mám přijít za dva týdny a vyřízne mi to :) tak doufám, že to zmizí :lol:

Příšera
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 11.01.18 17:49

@Miska02 Tak fajn, to bude ok neboj :)

Miska02
Kecalka 130 příspěvků 11.01.18 18:57

@Příšera Děkuju za podporu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama