Reklama

Tvrdá bolestivá boule v prsu - retence, absces?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hobitka
Závislačka 3044 příspěvků 16.03.18 14:28
Tvrda bolestiva boule v prsu - retence, absces?

Vratila jsem se od lekare, ktery mi moc neporadil, takze patram po zkusenostech ostatnich.

Mam 10m dite, ktere kojim cca 5krat denne. Od stredy mam tvrdou velice bolestivou bouli v prsu, mela jsem i teplotu (okolo 38), ta dnes trochu ustoupila, ale boule nezmizela. Prso trochu natekle a lehce zarudle nad bouli, ale nijak zasadne.

Sla jsem na gynekologii, kde se k tomu lekarka vubec nevyjadrila, proste napsala ATB na 5 dni a nazdar, zadne vyjadreni jsem z ni nevypacila, akorat pry mam urcite spatnou techniku kojeni a beru malo vitaminu (nevim, jak na to prisla)… Ani nevim, zda ATB brat.

Praktikuji nahrivani pred kojenim, chlazeni po kojeni, lihove zabaly, tvaroh na prso… Bilou tecku na bradavce zadnou nemam… Nestalo se mi neco takoveho poprve, ale ted poprve selhavaji vsechny mozne i nemozne pristupy na zlepseni… Pomaha leda Ibalgin, po tom to aspon tolik neboli :?.

Mel nekdo absces? Jak to zacinalo, probihalo? Nebo je to jen retence a nemam jeste zoufat? Jeste nejaky napad, jak bouli zmizet? Odsavacku tedy nemam, ale kdyz jsem mela u prvniho ditete, tak jsem stejne temer nic neodsala, rukou taky neodstrikam :nevim:.

Reklama

Reakce:

Petule030
Kelišová 5726 příspěvků 16.03.18 14:38

Zkus rozmasírovávat :think: Bude to bolet jako čert, ale třeba to poleví. Nebo to aspoň pomohlo mně.

Hobitka
Závislačka 3044 příspěvků 16.03.18 14:41

@Petule030 Masiruju pod sprchou i pri kojeni a nic, jak moc jsi tlacila? Ja nepouzivam hrubou silu, snazim se spis vytrvale a jemneji, stejne to boli :(.

Aniga
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 16.03.18 14:49

Mne pomohl na boule pripravek Feminella Hereditum, je to pomerne drahy pripravek, ale kdyby jej nebylo, tak nekojim, nebot jak jej neberu, tak jdu od zanetu do zanetu :roll:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4557 příspěvků 16.03.18 14:53

Delavala jsem vzdy co ty, Jen jednou jsem byla opravdu zoufala, nakonec pomohlo zahrivat pred kojenim a pri kojeni jeste masirovat, hodne masirovat…a I to zabralo az na potreti. Jinak doktori tohle neresi, rovnou napisou atb :roll:.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4557 příspěvků 16.03.18 14:55
@Hobitka píše:
@Petule030 Masiruju pod sprchou i pri kojeni a nic, jak moc jsi tlacila? Ja nepouzivam hrubou silu, snazim se spis vytrvale a jemneji, stejne to boli :(.

Ja teda tlacim hodne I pres bolest :think:

Petule030
Kelišová 5726 příspěvků 16.03.18 15:08
@Hobitka píše:
@Petule030 Masiruju pod sprchou i pri kojeni a nic, jak moc jsi tlacila? Ja nepouzivam hrubou silu, snazim se spis vytrvale a jemneji, stejne to boli :(.

No snažila jsem se, co jsem vydržela. Ono se lehko řekne přitlač, když to fakt bolí :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama