Tvrdé břicho týden do termínu porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.19 17:54

Tvrdé břicho týden do termínu porodu

Ahoj. Je normální mít skoro pořád tvrdnutí břicha tedy tvrdé břicho jen co se zvednu z postele, gauče, při chůzi? Mám týden do termínu, zhruba 5 dní a tohle se mi teď děje pořád + mě to nutí pořád na WC. Vlastně už jen ležím, protože to mi břicho netvrdne. V noci se budim s tvrdým břichem na WC. Je to už velice nepříjemné a brání mi to dělat cokoli v domácnosti, ale válet se je hrozná nuda, jenže mi to znepříjemni každou jinou činnost. Je to v pořádku nebo to mám začít řešit s doktory? Děkuji za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1226
18.11.19 17:59
@Anonymní píše:
Ahoj. Je normální mít skoro pořád tvrdnutí břicha tedy tvrdé břicho jen co se zvednu z postele, gauče, při chůzi? Mám týden do termínu, zhruba 5 dní a tohle se mi teď děje pořád + mě to nutí pořád na WC. Vlastně už jen ležím, protože to mi břicho netvrdne. V noci se budim s tvrdým břichem na WC. Je to už velice nepříjemné a brání mi to dělat cokoli v domácnosti, ale válet se je hrozná nuda, jenže mi to znepříjemni každou jinou činnost. Je to v pořádku nebo to mám začít řešit s doktory? Děkuji za radu.

Neboj, ja lezela kvuli tomuhle od 26tt. Mas magnezium? Ale ted uz ho stejne neber, za chvili rodis. Uzij si to a odpocivej. Jo, nemas to tvrdnuti nejak v pravidelnych intervalech? A kdyz lezis, netvrdne? Pak by to melo byt normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
18.11.19 19:17

Kdy jsi byla na kontrole? Zminila ses doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 19:45

@luci.no byla jsem v nemocnici i na uzv minulý týden v úterý. Vše bylo ok

• Citovat
  • Nahlásit
2997
18.11.19 19:53

Predpokladam, ze delali i ozvy. Kazdopadne me by to klidnou nenechalo a minimalne bych do porodnice zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat