Tvrdé prsa

Anonymní
13.6.21 20:41

Tvrdé prsa

V prvé řadě chci říct, že nejsem žádný úchyl ani troll, jen se stydím zeptat mamky a nemám s tím zkušenosti :oops:
Takže otázka- jaké mají být prsa na pohmat? V obou mám uprostřed, nebo trochu naboku, takovou tvrdou část.. taková velká boule. Je to v pohodě? Všude jsem četla že by v prsou nic tvrdého být nemělo, ale je to tam myslím od vždycky, tak jsem myslela že je to jakoby ten „základ“ prsa, ale nevím. Poraďte prosím :zed:

Ps, omlouvám se, jestli je to hloupý dotaz.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
319
13.6.21 20:44

Ano, je to naprosto normalni vec kterou mame vsechny. Problém by byl, kdyby sis nahmatala nejakou bulku, to bys poznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
13.6.21 20:50

Je to pod bradavkou a kolem ni? Pak je to v poradku, to je prave prsi zlaza. Jinak prsa by mela byt na pohmat měkká, ale kolem bradavky urcite ucitis tkan, sbihaji se tam mlecne žlázy a někdo ma prsa, ci klidne jen jedno, přirozeně „hrbolatejsi“ pod kuzi. Bylo by fajn se naučit samovysetreni, melo by se provadet jednou mesicne ve stejnou dobu (co se tyce cyklu), tak si nejlepe vsimnes jakychkoliv zmen, ale to se týká nahmatanych utvarku jako jsou cysty a ruzne vyrustky, tohle fakt nic neni. Vygoogluj si strukturu prsu v obrazcich, tam to krasne uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
13.6.21 21:49

Hloupý dotaz to určitě není, a ano tohle máme podle mě všechny, to se by tam být nemělo bys poznala na první dobrou si myslím :) Podívej se klidně někam na internet jak si prsa prohmatávat a co bys měla správně cítit, něco takového určitě někde bude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 15:37

Děkuju za odpovědi, uklidnily jste mě :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie