Tvrdí, že má zájem, ale nic proto nedělá...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:21
Tvrdí, že má zájem, ale nic proto nedělá...

Ahojte, mám otázku. Zajímá mě jedna věc. Chodím do školy, kam chodil jeden kluk, zaujal mě na první pohled, ale nic vážného. Po nějaké chvíli jsem se ho rozhodla vyhledat a oslovit ho. Nejsem ten typ holky, co si myslí, že první musí napsat kluk. A jelikož jsem měla zájem ho poznat, tak jsem jako první psala já a on odepsal. Akorát odpovědi byly nárazové, a tak jsem mu narovinu napsala, že bych ho ráda poznala tak jestli má zájem tak ať napíše. On řekl, že určitě a že můžeme někdy někam zajít. Tak jako v pohodě. Ale vždy musím psát já, on nikdy nenapíše sám od sebe. A nebo je náš rozhovor typu,,Ahoj, jak se máš?„,,Ahoj, dobře ty?“ a to je většinou vše co si napíšeme. Snažím se o delší rozhovor, ale vždy to nějak ukončí. Nejsem zrovna na seznamování po internetu, spíš si chci domluvit nějakou tu schůzku. Ale zase nechci být blbá a psát jako první pořád já. Jestli má zájem, tak může napsat. A hlavně jsem řekla že bych ho ráda poznala jako kamaráda (na nic nespěchat). Nevím co si myslet, kde by mi někdo mohl poradit… prosím. :? :D
Ráda od chlapa by se taky škola! :D

Reakce:
Mart81
Kelišová 5825 příspěvků 16.07.19 17:26

Kolik je vám let? Základní škola, střední, vysoká?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:30

@Mart81 je mi 16 a jsem v druhém ročníku na střední.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 16.07.19 17:32

Až tak moc tě nežere. Kdyby zájem měl projevil by ho…

Mart81
Kelišová 5825 příspěvků 16.07.19 17:44
@Anonymní píše:
@Mart81 je mi 16 a jsem v druhém ročníku na střední.

Těžko říct. Buď ještě moc neví, co se po něm chce - není zvyklý zvát dívky na rande a neví, o čem by s vámi měl mluvit. Záleží, zda už před vámi s nějakými dívkami chodil, co to pro něj znamenalo a jak to probíhalo.

Také může být ve vztazích povahově pasivní. I některé dospělé ženy sem píší, že si musely svého chlapa vyhlédnout a sbalit a fungují stylem, že když chce, aby se něco udělalo nebo někam vyrazili, musí to navrhnout a zařídit ona. Je otázka, zda jste natolik akční a průrazná, aby vám takový vyhovoval.

Nebo má docela pravděpodobně menší zájem než vy. Tam ho buď můžete víc upoutat, pokud o něj stojíte nebo nechat zatím plavat a poohlédnout se jinde s tím, že tento se třeba časem rozhoupe sám.

Vzhledem k tomu, že na možnost „poznávat vás jako kamarádku“ zatím asi neslyší a s obecným potlachem „jak se máš“ jste daleko nedošla, mohlo by pomoct najít společný zájem nebo koníček - něco, co ho baví, případně v čem je dobrý a mohl by vám pomoc a ukázat se v dobrém světle v tom, kde si věří.

Také můžete zjistit zda vás miluje tím, že budete nosit po třídě tašku a čekat, zda vám s ní pomůže. ;)

Příspěvek upraven 16.07.19 v 18:00

Lorry1
Kecalka 111 příspěvků 16.07.19 17:53

Presne tak, bud zas takovy zajem nema, tudiz bych ztratila zajem i ja (nepotrebovala bych byt nejaka nouzovka) nebo zajem ma, ale je moc velka trubka na to, aby ho projevil - asi bych opet ztratila zajem, chlap nema byt babovka. :D
Obecne slysela jsem z vice stran, ze kdyz si chlapa sbalila zena sama, tak to stejne nemelo moc dlouhe trvani… Chlap chce proste asi holt dobyvat, bylo to tak vzdy a jeste dlouho bude, bez ohledu na nejakou emancipaci.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 16.07.19 18:08

Nemá o tebe zájem, ale nechce to přímo napsat.

Nech ho plavat.

Jura1234
Stálice 96 příspěvků 17.07.19 06:13

Sousloví „jako kamaráda“ je pro chlapa jasná stopka a znamení, že nemá cenu nic zkoušet.

jiti81
Kecalka 319 příspěvků 17.07.19 07:28

Asi jsem to nepochopila.. nadpis je, že tvrdí, že má zájem…, ale pak píšeš, že máš zájem vlastně jen ty a sama mu píšeš a on stroze odpovídá.
Takže určitě zájem nemá… proč si myslíš, že má zájem? Někdy někam zajdeme.. to říkám taky a většinou se vidíme pak zase jen náhodně za několik týdnů, měsíců někdy let :oops:.
Pokud se s někým chci setkat, tak spíše řeknu, nezajdeme v pondělí na kafe apod., nezajdeme o víkendu k řece apod.
Asi budeš muset navrhnout schůzku sama. A uvidíš, zda si máte vůbec co říci.. :nevim: Popravdě, pokud by mi někdo napsal, že mě chce poznat, čekala bych iniciativu právě od něj. Chce mě poznat, ať se snaží. :think:

Tajemný ráček
Kecalka 193 příspěvků 17.07.19 08:45

Chci tě poznat jako kamaráda… Kluk z toho pochopil, že z toho asi nic nebude.

Váš příspěvek
Reklama