Tvrdnutí a křížové bolesti co 5 min

42
1.6.16 09:43

Tvrdnutí a křížové bolesti co 5 min.

Ahoj Holky, jsem sice už druhorodička :D ale už měsíc mě trápí stále poslíčci tak jsem v rozpacích jestli už je to opravdu,,ono,, nebo opět jiný druh poslíčků :D Posličky jsem měla většinou jako nepravidelnou silnější menstruační bolest a nebo pravdidelné tvrdnutí bříška ale s tím, že se malý s sebou mrskal :)… dneska od rána mam bolesti takové, že mi tvrdne břiško ktere ze spodu bolí jakoby se malý tlačil dolů a vystřeluje to až do zad (kříže). Ze začátku jsem tomu moc nevěnovala pozornost tak jsem šla ještě malou odvézt do školky. Ale po návratu to začalo docela bolet oproti teda mým předešlím poslíčkům :D ale pořád to není, že bych se svíjela bolesti v klubíčku :D ale Mám to pravidelné cca 6-5 min a délka kontrakce (teda pokud to můžu tak brát) je těch 56sec, a je fakt, že ted se malý teda moc nehýbe jen jemně šprtá do bočku (řiká se, že většinou před porodem už se tak moc miminka nehýbou :nevim: )..Myslíte, že by se mohlo jednat o Porod? možná je to opravdu blbá otázka :D ale přijde mi, že všechny moje instinkty prostě rezignuji :zed: :D Máte podobnou zkušenost?

Ještě jsem zapoměla jsem 39+5tt :lol:

Příspěvek upraven 01.06.16 v 09:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1166
1.6.16 09:46

Pokud je to pravidelné po 5-ti minutách a trvá to minutu, tak upaluj do porodnice :)

Příspěvek upraven 01.06.16 v 09:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
1.6.16 09:46

No tak to už rodíš, ne? :D jestli to je pravidelné? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
1.6.16 09:47

@nesie, řekla bych, že rodíš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
1.6.16 09:50

Já teda poslíčky nezažila, ale pobolívání břicha, a hlavně právě v kříži, což postupně zesilovalo, u mě už byl porod. Taky jsem pořád nevěděla, nebylo to ani nijak pravidelný, asi po 4 hodinách jsme teda jeli do porodnice, a už jsem byla otevřená na 6 cm. Držim palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
1.6.16 09:52

Mne PA radila, at si vlezu do vany, bud se to zastavi nebo rozjede :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26739
1.6.16 09:52

@nesie kazdej porod je jinej a ne vzdy to jsou bolesti, ktere se „nedaji“ vydrzet. Byt tebou, jedu se nechat zkontrolovat, at neporodis doma :lol: pak to najednou muze byt ficak. Pravidelny po peti minutach uz jsou na prijem do porodnice. Hodne stesti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
1.6.16 09:54

@Berousik hlavně to jsou teprve bolesti co 5-6 minut, takže… ony ty bolestivé teprve přijdou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
1.6.16 09:55

:mrgreen: zatim ještě čekám až přijede přítel, do porodnice to mám 3min ani ne :D zase tam nechci pak sedět třeba půl dne než se to opravdu rozjede :D jak při prvním porodu :D kde do mě pak pro zrychlení cpali oxytocin…a buh ví co ještě :( byla jsem neznala tak ted bych byla rada za ten přirozenějši porod :D ale děkuji za odpvědi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
1.6.16 09:58

Ale z druhe strany rodit doma nechci :D z vany mam ted docela respekt když tu neni přitel at z ni pak třeba ještě vylezu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10975
1.6.16 10:00

@nesie Nebála bych se toho, že budeš u druhého porodu někde půl dne sedět :mrgreen: První doba porodní se výraně zkracuje. Takže být tebou, lehnu si do vany a uvidíš, jestli bolesti spíše ustanou nebo zesílí.
První porod jsem také měla dlouhý a druhé dítě se narodilo za 3,5h od první kontrakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
1.6.16 10:02
@Anitram2 píše:
Mne PA radila, at si vlezu do vany, bud se to zastavi nebo rozjede :D :D

Už je ve 40tt. Já bych snad vanu ani nezkoušela, protože by se to mohlo rozjet docela rychle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.16 10:06

@nesie taky bych zkusila tu vanu. Nebo jen si sprchovat bříško, umně to fungovalo :D držím palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
1.6.16 10:07

@nesie U obou porodů jsem neměla nijak extra velké bolesti a u obou jsem došla na porodní box otevřená na 10 cm :lol:. Porod to nejspíš bude, ale pokud se to dá ještě vydržet doma a nemáš porodnici extra daleko, nehrotila bych to a vyčkávala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11694
1.6.16 10:07

@nesie
Nic neřeš a jeď… ;) Myslím, že tady už není na co čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat