Tvrdnutí a špinění, už to pomalu přijde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.03.18 15:20
Tvrdnutí a špinění, už to pomalu přijde?

Ahoj, prosím o názor :) od včerejšího vyšetření stále trochu spinim a dnes mi začalo tvrdnout břicho. Je to nepravidelné. Někdy po 3 minutách, někdy po 10minutach… Jinak mi vůbec nic není. Ale vůbec. Je možné, že to přejde a nebude z toho vůbec nic? :) vyvolávání plánujeme za týden, ale nezlobila bych se, kdyby to začalo samo. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 29.03.18 15:31

Zaklekni, vytri podlahu, dej si horkou sprchu a uvidis no :lol:

Anonymní  29.03.18 16:13

@hapolda je možné že by to i odeznělo?

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 29.03.18 21:24

Je, mela jsem to takhle dvakrat. Az prisel porod, poznala jsem, bylo to jiny, ale to ted tezko poznas :)

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 30.03.18 15:38
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o názor :) od včerejšího vyšetření stále trochu spinim a dnes mi začalo tvrdnout břicho. Je to nepravidelné. Někdy po 3 minutách, někdy po 10minutach… Jinak mi vůbec nic není. Ale vůbec. Je možné, že to přejde a nebude z toho vůbec nic? :) vyvolávání plánujeme za týden, ale nezlobila bych se, kdyby to začalo samo. Děkuji :)

Tak co?? Rodis?? ;)

Anonymní  30.03.18 15:39

@hapolda ani náhodou :D břicho tvrdne, někdy víc někdy min… Ale pořád se to ne a ne prehoupnout :lol:

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 30.03.18 15:41
@Anonymní píše:
@hapolda ani náhodou :D břicho tvrdne, někdy víc někdy min… Ale pořád se to ne a ne prehoupnout :lol: [/citace

To chce neco “zarucene” vypuzovaciho :lol: treba sex ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama