Tvrdnutí břicha 24tt - magnesium nezabírá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mooomaaa
Kecalka 353 příspěvků 10.07.19 06:01
Tvrdnuti břicha 24tt magnesium nezabírá

Ahoj holky, jsem 24tt a v neděli mě hospitalizovali v nemocnici kvůli bolestem podbrisku. Zatím nejsou výsledky na žádné infekce (snad dnes). Podbrisek už neboli ale cele bricho mi teď tvrdne snad víc a víc a to mi kapou magnesium. Jediná poloha kdy tolik netvrdne je na zádech, když se otočím na bok tak je jak kamen. Mám o mrnouska obavy…můžete se podělit o zkušenosti jestli jste něco takového měli a co s vámi dělali? :roll:

Přečtěte si článek: Tvrdnutí břicha a co pomáhá?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
L23
Stálice 74 příspěvků 10.07.19 06:40

Mne tvrdne bricho tak od 30. tydne, na kapackach jsem taky byla, po ctyrech dnech me pustili domu a beru magnezium 3×2 tablety. Jinak se mnou nikdo nedela nic. Mam se vic setrit. Nekdy je to malinko lepsi, nekdy mam pocit, ze jej mam tvrde porad. Vysetreni moci i stery byly uplne v poradku. Ve finale mi nikdo nerekl, jestli to tvrdnuti bricha neco znamena. Muze se jednat jen o drazdivou delohu. Ale naprosto te chapu, je to hodne neprijemne a stresujici. Procetla jsem nekolik diskusi a clanku na toto tema a u vetsiny zen to tvrdnuti nic neznamenalo a donosily normalne do terminu. Nekdo tvrdi, ze to muze souviset i s pohyby miminka, nekdo, ze to take muze souviset s malym briskem nebo ze to maji spise hubene zeny, ktere to vice citi. Drzim palce, at je vse v poradku. :kytka:

Mooomaaa
Kecalka 353 příspěvků 10.07.19 06:46

@L23 No hubena jsem a říkají mi jak mám malé bříško (i sestřičky tady) a přitom mimco při posledním měření mělo “už” 650g. Přijde mi ze jak tu lezim je to spis horší než lepší…už mi chybí nějaký pohyb. Doufám ze se nějakých vysledku dnes už taky dockam. :nevim: Diskuze jsem také četla a všechny měli šťastný konec, tak věřím ze to tak bude i s námi a dáme to alespoň do toho 38tt :D. Moc děkuji a tobě také přeji ať jste oba v pořádku.

sediza
Závislačka 2719 příspěvků 10.07.19 06:54

Mne tvrdlo bricho pri pohybu od poloviny tehotenství. Pak jsem jeste přenášela. Magnezium mi taky nezabíralo..

citlivaduse
Závislačka 2563 příspěvků 10.07.19 06:59

@Mooomaaa nekdy v tomhle tydnu mi bricho taky začalo tvrdnout pri sebemensim pohybu, v 28. tydnu se k tomu přidaly silne bolesti, bricho jako kamen. Skoncila jsem v nemocnici, tyden jsem si tam polezela. Magnesium, Utrogestan i ATB, protože mi vysly blbě stery. Doma jsem dodrzovala klidovejsi režim, telo mi toho moc delat nedovolilo. Maly se narodil v poradku v 38. týdnu.

Dainvyk
Závislačka 2636 příspěvků 1 inzerát 10.07.19 07:14

Mně také pořád tvrdlo, brala jsem vysoké dávky hořčíku a měla mít klidový režim, ale moc to nešlo, měla jsem ani ne dvouleté dítě,..tvrdlo mi snad při každém pohybu, bylo mi řečeno, že to může dráždit klidně ten pohyb, ale nemusí to nic znamenat, stačilo se přetočit na bok a bylo tvrdé,… vypadalo to, že porodím dřív, ale nakonec jsem tři dny přenášela :D

Mooomaaa
Kecalka 353 příspěvků 10.07.19 08:05

Holky moc děkuji za uklidnění. :) Teď tu byla dr a vyšla dost spatne moc, takže atb a pravděpodobně to způsobuje i to dráždění a tvrdnuti dělohy. Tak snad to přejde až mi daji atb.

Kajka9
Kelišová 5311 příspěvků 10.07.19 08:31

@Mooomaaa já měla tvrdnutí od 3 měsíce nonstop..magnesko 6× denně a snadskoro nezabíralo…klidový režim a rodila jsem 39+2

Kajka9
Kelišová 5311 příspěvků 10.07.19 08:32

Jinak když tvrdne břicho nehlad si ho, ležet na levém boku, nechodit do bazénu

Mooomaaa
Kecalka 353 příspěvků 10.07.19 08:37
@Kajka9 píše:
Jinak když tvrdne břicho nehlad si ho, ležet na levém boku, nechodit do bazénu

No já bazény moc nemusím ale tuhle jak byla ta vedra tak jsem tam skočila :? Dala jsem si i ten tampon co se používá do bazénu…ale asi stejne prd platné. Když tvrdne tak nehladim a je fakt ze když už chvíli muzu ležet na boku, tak na levém, na právem mám břicho hned jak kamen. :zed:

Kajka9
Kelišová 5311 příspěvků 10.07.19 08:38

@Mooomaaa tak jasně tam vede ta tepna.. takže je to nejlepší na levém… :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 10:08
Takový asi trapný dotaz ale… Proč nehladit břicho když tvrdne? Beru 6× denně magnezko jsem v devatenáctém týdnu a tak 5× za den mi ztvrdne.. Vždycky levá strana dělohy.. A na břicho si u toho saham když ležím.. Ani mě nenapadlo že by se to nemelo
@Kajka9 píše:
Jinak když tvrdne břicho nehlad si ho, ležet na levém boku, nechodit do bazénu
Mooomaaa
Kecalka 353 příspěvků 11.07.19 10:56
@Anonymní píše:
Takový asi trapný dotaz ale… Proč nehladit břicho když tvrdne? Beru 6× denně magnezko jsem v devatenáctém týdnu a tak 5× za den mi ztvrdne.. Vždycky levá strana dělohy.. A na břicho si u toho saham když ležím.. Ani mě nenapadlo že by se to nemelo

Hlazenim se deloha ještě víc dráždí a zbytecne to pak trvá třeba dele.

Kajka9
Kelišová 5311 příspěvků 11.07.19 12:51
@Anonymní píše:

tak tak hlazením se děloha dráždí a víc tvrdne…to samé ležení na zádech prostě tvrdne více, sex taky břicho tvrdne víc a plavání by se mělo vynechat

Kajka9
Kelišová 5311 příspěvků 11.07.19 12:51

Jinak já brala magnesko taky 6× denně a stejně tvrdlo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama