Tvrdnutí břicha, bolest jako při ms v těhotenství

122
27.2.21 20:44

Tvrdnutí břicha, bolest jako při ms v těhotenství

Dnes mi celý den tvrdne břicho, pobolívá jako bych měla menstruaci. Nevím jestli se bát a jet na pohotovost? :,(
Jsem v 23.týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8155
27.2.21 21:09
@Daisyy1995 píše:
Dnes mi celý den tvrdne břicho, pobolívá jako bych měla menstruaci. Nevím jestli se bát a jet na pohotovost? :,(
Jsem v 23.týdnu.

zavolej si do porodnice, zeptej se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
27.2.21 21:44

Raději jeť nebo zavolej. Lepší 100× zbytečně než jednou pozdě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62994
27.2.21 21:47

Lepší zajet na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
27.2.21 21:56

Volala jsem a mám přijet, takže čekám na mamku, až přijede k dětem a pojedeme. Mám strach. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
27.2.21 22:01
@Daisyy1995 píše:
Volala jsem a mám přijet, takže čekám na mamku, až přijede k dětem a pojedeme. Mám strach. :,(

Nebojte, to bude v poradku 🙏🏼 🍀
Ja takhle jela taky radeji do porodnice, na doporuceni moji gyndarky, hodne mi tvrdlo bricho a silene me bolela prava strana bricha a nakonec to bylo jen roztahovani vazu. Nekdy v 23tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2495
27.2.21 22:08

Třeba vám chybí magnesium.taky jsme to měla hodně. Taky třeba po velkém úklidu nebo větší procházce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
28.2.21 00:21

Tak si mě tady bohužel nechali. Zkracuje se mi čípek. Naměřili 21mm, dostala jsem magnezko a budu cekat na ranni vizitu. Jak dlouho si mě tady můžou nechat? Mám doma malé děti a představa, že tady ležím několik týdnů… :,( navíc je zákaz návštěv. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
28.2.21 00:31
@Daisyy1995 píše:
Tak si mě tady bohužel nechali. Zkracuje se mi čípek. Naměřili 21mm, dostala jsem magnezko a budu cekat na ranni vizitu. Jak dlouho si mě tady můžou nechat? Mám doma malé děti a představa, že tady ležím několik týdnů… :,( navíc je zákaz návštěv. :,(

To me moc mrzi… bohuzel nechat si vas tam opravdu mohou i nekolik tydnu, pokud bude vas zdravotni stav vyzadovat naprosty klidovy rezim. Tzn. dojit si na zachod a nic vic.
Zalezi jake mate moznosti ohledne hlidani deti a tak no… 😕

Mne se taky zacinal zkracovat cipek, byl mi tedy doporucen “jen” klidovy rezim doma a lezet s podeprenou panvi. Dodrzovala jsem poctive a po trech tydnech byl cipek zase naprosto v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat