Tvrdnutí břicha co půl hodiny ve 40+0tt od rána (třetirodička)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DiváBára
Kecalka 328 příspěvků 30.05.19 21:13
Tvrdnutí břicha co půl hodiny ve 40+0tt od rána (třetirodička)

Ahoj maminky, hlavně vícerodičky :)
Jsem 40+0tt a od rána od cca 7hod mám pravidelné tvrdnutí břicha co cca půl hodiny. Intervaly se nezkracují, ani není tuhnutí doprovázeno větší či zesilující bolestí, ale přesto mám strach, že snad porod nepoznám :D Budu rodit potřetí, u synů jsem toto nezažila, rovnou nastoupily kontrakce po 6 minutách a bylo jasno :D Teď zas nechci zbytečně plašit, povolávat hlídání a v porodnici být za hysterku..Jely byste se nechat zkontrolovat? Druhý porod byl hodně rychlý, tak proto se celkem bojím..ale zase teď je to jen tvrdnutí.. začínal takhle některé porod :think:?

Reakce:
Payus
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.05.19 21:20

Ja bych pro sichr jela, tak co natoci ti monitor a kdyztak te poslou domu. Cas na porod uz mas, tak jaka pak hysterka :hug: nezkousela jsi dat teplou vanu? Bud to ustane, nebo se to rozjede :dance: drzim palce a hodne zdravi obema :srdce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19905 příspěvků 30.05.19 21:24

Souhlasím, zajed do porodnice, zkontrolují tě, kouknou, jak moc jsi otevřená, udělají KTG :think: Voda neodtekla?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 30.05.19 21:24

Dej si vanu, třeba se to rozjede :palec:

martanek29
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 30.05.19 21:28

Mne zacinal druhy porod tvrdnutim bricha. Ale tak po 12 minutach. Po cca 5 hodinach praskla voda a porod se rozjel. Zkusila bych taky vanu a podle toho se rozhodla, zda jet.

DiváBára
Kecalka 328 příspěvků 30.05.19 21:29

Díky, vanu jsem zkoušela přes den a nic, je to pořád stejné, prostě mi to břicho ztuhne přesně po půl hodině..ale já furt čekám kontrakce :D By mě ve snu nenapadlo, že to budu jako zkušená rodička řešit :lol: :oops: Nic jdu zkusit tu vanu znova..

mimoušel
Kecalka 307 příspěvků 174 inzerátů 30.05.19 21:42

@DiváBára No mě začalo tvrdnutí dopoledne, odpoledne jsme jely nakoupit pak domů, přes noc také tvrdnutí, tak jsem zavolala do porodnice a řekly mi at dojedu, že se kouknou, volala jsem ráno o půl 9,tak jsem se vysprchovala a zhruba v 11h jsme byly tam a byla sem na 4cm otevřená, malá se narodila 12.40h.

DiváBára
Kecalka 328 příspěvků 30.05.19 21:55

@mimoušel Já mám zítra ráno tak jako tak kontrolu v porodnici, tak uvidíme… zatím žádná změna… kdyžtak bych zavolala nejprve, dobrý nápad ;)

vbu
Kecalka 113 příspěvků 30.05.19 21:57

Ja u druheho mela tvrdnuti a slabe bolesti co hodinu az co pulhodinu cca 18 hodin az pak nastoupily ty poradne oteviraci kontrakce a interval se zkracoval. Za 3 hod pak byl na svete. Drzim pesti

Kajka9
Kelišová 5073 příspěvků 30.05.19 22:02

Tak pokud cítíš miminko a nemáš pravidelné kontrakce časté tak bych byla v klidu doma… až se to rozjede.. já když jsem začla rodit měla jsem 2× po půlhodině a pak hned po 4 minutách pravidelné…
Určitě to poznáš PA říkala že máme jezdit až budou kontrakce po 5 minutách a méně že teprve pak se jedná o porod

DiváBára
Kecalka 328 příspěvků 30.05.19 22:30

Děkuji všem za odpovědi.. miminko cítím, má zrovna škytavku :) a hodně mi tlačí na spodek, až je to bolestivé…ale tuhnutí se nezkracuje, ani nemám větší bolesti, tak to zkusím zaspat… ale jsem tak nervózní, ach jo :roll:

kve-tinka
Kelišová 5187 příspěvků 2 inzeráty 08.07.19 10:47

@DiváBára Náhodně tahle diskuze na mě vyskočila… jak to dopadlo? Jednalo se o porod? :)

Váš příspěvek
Reklama