Tvrdnuti bricha + kapacky v nemocnici 34tt

28
21.2.20 10:13

Tvrdnuti bricha + kapacky v nemocnici 34tt

Ahoj holky, jen jsem se chtela zeptat… kdo ma samozřejmě zkusenosti. Od utery jsem v nemocnici na kapackach magneska protoze mi hrozne tvrdne bricho, jinak cipek v poradku, nezkracuje se, jen hlavicka je dost napasovana dole. Jsem ve 34+1tt a davaji mi i injekce na vyvinuti plic. Stalo se nektere z vas, ze jste pak zacla v nejblizsi dobe rodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

227
21.2.20 14:50

Ahoj, ja lezela v nemocnici od 32tt do 34tt kvuli hrozicimu predcasnemu porodu. Davali mi nejen magnesium ae i antibiotika a gynipral vse do zily, kortikoidy na vyvoj plic taky. Potlacili to hodne. Dnes jsem ve 37tt a pry mam vse uzavreno, takze se jeste nic nechysta. A popravde mam pocit, ze budu jeste přenášet nakonec. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
21.2.20 15:13

@klobinka
Diky moc, prave me docela vylekali s tim, ze mi zacli pichat ti injekce na plice, kdyz se mi treba ani nezkracuje cipek a krom tvrdnuti bricha je vse ok. Jeste ke vsemu jsem,,hubenejsi,, tak mam mensi bricho tak to k tomu taky pridavaji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
21.2.20 15:37
@Aneší píše:
@klobinka
Diky moc, prave me docela vylekali s tim, ze mi zacli pichat ti injekce na plice, kdyz se mi treba ani nezkracuje cipek a krom tvrdnuti bricha je vse ok. Jeste ke vsemu jsem,,hubenejsi,, tak mam mensi bricho tak to k tomu taky pridavaji…

Pokud ti hrozil predcasnej porod a tocili ti monitor, kde by pripadne kontrakce se ukazaly, tak nikdo nemuze vedet, zda se porod rozebehne ci ne, proto to pichaj preventivne. Taky jsem hubenejsi typ a bricho maly oproti jinejm, to ze me vzdycky nemohli na oddeleni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama