Tvrdnutí břicha po termínu porodu

7.4.20 21:37

Tvrdnuti břicha po termínu porodu

Ahoj, chci se zeptat.. Cca po 5 minutách mi tvrdne břicho, zatím to pozoruji přes půl hodiny, myslíte, že je to důvod jet do porodnice? Dnes mi nejspíš i odešla hlenova zatka, jednou jsem na vlozce měla i s příměsí krve, ale to bylo fakt jen minimum, maličko úplně. A včera jsem byla na Hamiltonu, tak nevím, jestli mám jet nebo ještě počkat..? Nemáte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58653
7.4.20 21:43

@Jana84667 počkat, zda je to pravidelné, popř se interval zkracuje.. Popř teplou vanu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2581
7.4.20 21:47

Zkus sprchu/vanu. Buď se to zastaví nebo rozjede :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 21:52

@Martina84 abych stihla dojet do porodnice, mám to přes 30km :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 21:54

@martina.se přijde mi, že je to pravidelně, cca každých 5min břicho ztvrdne a tlačí jako do zad, přesně takové jsem mívala menstruacni bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2581
7.4.20 21:54

A rodíš poprvé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2581
7.4.20 21:55

Kontrakce by měly být pravidelné a každá by měla trvat aspoň minutu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58653
7.4.20 22:26
@Jana84667 píše:
@martina.se přijde mi, že je to pravidelně, cca každých 5min břicho ztvrdne a tlačí jako do zad, přesně takové jsem mívala menstruacni bolesti.

Ano, ale chce to počkat.. Protože buď to zesílí a pojedete, nebo to přestane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58653
7.4.20 22:27
@Jana84667 píše:
Ano, ale chce to počkat.. Protože buď to zesílí a pojedete, nebo to přestane
@Jana84667 píše:
@Martina84 abych stihla dojet do porodnice, mám to přes 30km :lol:

To je 40 minut.. To je úplně v klidu :palec: porod nejde tak rychle 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2092
7.4.20 22:41

@Jana84667 No já bych po posledním porodu neváhala.. v půl desáté jsme jeli do porodnice, páč mě bolelo břicho a zjistila jsem, že je to pravidelně po 3min a to nebyla bolest, ale jen takové nepříjemné píchání. Před desátou mě vezli z monitoru na porodní pokoj, po svých už jsem nemohla a v půl jedenácté se malá narodila. Ale já mám porodnici 5 minut. Mít ji 30km, tak rodím někde na chodbě :) Ale u mě to byl druhý porod. I když ne všechny prvorodičky rodí x hodin. Možná bych jela, aspoň ti řeknou, zda se už otevíráš nebo ne a udělají miminku monitor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama