Tvrdnutí břicha, stahy při pohybu mimi?

Anonymní
18.1.20 17:06

Tvrdnuti bricha, stahy pri pohybu mimi?

Ahoj, mel to nekdo podobne nebo se mam zacit bat? :think: jsem ve 33+3. A kdyz lezim na zadech, tak citim jakoby stah v oblasti bricha, ktery ale neboli, po chvilce povoli, je to tim, ze se mimi hybe? Zadne bolesti jinak nemam, bricho mi ztvrdne vlastne tim stahnutim ale pak je zas klid. Kdyz lezim na boku, zadne takove stavy nemam az na vyjimky. Mam to celkem casto ale ted jsem se na to vice zamerila. Beru jinak magnezko v tabletkach.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4978
18.1.20 17:12
@Anonymní píše:
Ahoj, mel to nekdo podobne nebo se mam zacit bat? :think: jsem ve 33+3. A kdyz lezim na zadech, tak citim jakoby stah v oblasti bricha, ktery ale neboli, po chvilce povoli, je to tim, ze se mimi hybe? Zadne bolesti jinak nemam, bricho mi ztvrdne vlastne tim stahnutim ale pak je zas klid. Kdyz lezim na boku, zadne takove stavy nemam az na vyjimky. Mam to celkem casto ale ted jsem se na to vice zamerila. Beru jinak magnezko v tabletkach.

Jo tak to mám taky plus já teda mívám ještě i bolesti já jsem teprve 30+2 ale doktora říkala před dvěma týdny že je vše ok tak doufám že je i teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 17:30

To budou Braxton-Hicksovy kontrakce, vygoogli.

• Nahlásit
  • Citovat
216
18.1.20 19:34

Tak na zadech by se obecne lezet nemelo ;) jinak je to vcelku normalni.. muzes mit i drazdivejsi delohu a ta reaguje na pohyb miminka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 03:30

Já jsem měla takovéto stahy už někdy od 7 měsíce. Dokonce i když jsem seděla, nebo stala. Prý to je jak se miminko hýbe, tak se děloha stáhne. Můžeš mít citlivější delohu. Ke konci těhotenství je to dost časté. Také to můžou být poslicci. Ty jsem měla od 32tt a nakonec jsem rodila až ve 41tt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 13:43

Zdravím maminky, nechci zakládat nové téma tak to zkusím tady. Od včerejšího večera mi tvrdne břicho klidně 40× za hodinu prostě ztvrdne a zachvilku povodí a tak je to furt dokola od večera, celou noc a dnes celý den, pohyby cítím normálně, kope, hemží se tam, břicho mě dost bolí a jde mi to do zad ale je to bolest v kuse není to jako kontrakce, doktorka tam dnes není a před námi je víkend tak se bojím co to může být zda je to normální? Nemáte prosím některá zkušenost? Na pohotovost jet nechci počkám zda to přejde když ne tak si tam zavolám a informují se co dělat. Jen mě zajímá jestli jste to některá neměla a nemůžete mi poradit zda je to normální nebo ne, moc děkuji vím že nejste doktoři a nemůžete mi to říct na 100% tak zle komentáře si prosím nechte, jsem prvorodicka tak nemám s tím zkušenosti děkuji! :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.1.20 13:46

To tvrdnutí břicha může být normální, měla jsem to taky. Ale asi by mě znepokojovala ta bolest, která jde do zad - to už by mohl být příznak blížícího se porodu. Ve kterém si týdnu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.1.20 13:47

Jsem 32+0 zapomel jsem napsat

• Nahlásit
  • Citovat
4978
31.1.20 14:02
@Anonymní píše:
Zdravím maminky, nechci zakládat nové téma tak to zkusím tady. Od včerejšího večera mi tvrdne břicho klidně 40× za hodinu prostě ztvrdne a zachvilku povodí a tak je to furt dokola od večera, celou noc a dnes celý den, pohyby cítím normálně, kope, hemží se tam, břicho mě dost bolí a jde mi to do zad ale je to bolest v kuse není to jako kontrakce, doktorka tam dnes není a před námi je víkend tak se bojím co to může být zda je to normální? Nemáte prosím některá zkušenost? Na pohotovost jet nechci počkám zda to přejde když ne tak si tam zavolám a informují se co dělat. Jen mě zajímá jestli jste to některá neměla a nemůžete mi poradit zda je to normální nebo ne, moc děkuji vím že nejste doktoři a nemůžete mi to říct na 100% tak zle komentáře si prosím nechte, jsem prvorodicka tak nemám s tím zkušenosti děkuji! :?

Mám podobný problém už delší dobu chvíli byl klid a teď se mi to zase vrátilo typovala bych to na poslíčky protože podle doktorky jsem byla před ani ne týdnem je vše ok a už předtím když jsem to měla taky byli vše ok mám asi i citlivou dělohu protože jen se malá pohne už je to nepříjemné jinak já jsem podle měsíčků 32+1 takže stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 14:05

@lovean a bolí vás také břicho? Mě znepokojuje ta bolest která jde jako kdyby do zad, dala jsem si horkou vanu přešlo to na chvíli a zase to začalo.

• Nahlásit
  • Citovat
4978
31.1.20 14:13
@Anonymní píše:
@lovean a bolí vás také břicho? Mě znepokojuje ta bolest která jde jako kdyby do zad, dala jsem si horkou vanu přešlo to na chvíli a zase to začalo.

Ano taky mě bolelo břicho a záda ale já teda usnula nakonec předtím jsem šla na záchod a pak do sprchy a pak se to zlepšilo a usnula jsem ráno bolelo břicho ale už spíš jinak a teď občas ale zatím je celkem dobrý ale celý den ležím ale mě je dneska celkově nic moc takže odpočívám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 14:24

@lovean ok, já taky právě celý den ležím nic nedělám žádná námaha a furt tvrdne :think:
Počkám ještě třeba to přejde a když ne tak pojedu :nevim: mám starých o miminko

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.1.20 14:24

Strach *

• Nahlásit
  • Citovat
4978
31.1.20 14:33
@Anonymní píše:
@lovean ok, já taky právě celý den ležím nic nedělám žádná námaha a furt tvrdne :think:
Počkám ještě třeba to přejde a když ne tak pojedu :nevim: mám starých o miminko

Jo to chápu já taky mám strach ale říkám si že když to nic nebylo předtím tak to nic nebude ale já už vím jak vypadají kontrakce sice jsem naposledy rodila před 7 lety ale ono to si člověk vzpomene jak to přijde ale i tak si nejsem jistá ale uvidíme zatím to nechávám tak ale vždy mě uklidní jen kontrola a na tu jdu znovu až od pondělí za dva týdny takže samozřejmě strach mívám i tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 14:43

@lovean
No já mám kontrolu v pátek, uvidím, zašla bych si radši hned po víkendu ať jsme v klidu. No doufám že to kontrakce nejsou!! Přece jen je ještě brzo! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama